دبیری :

گلایه گودرزی در جلسه با اعضای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال/ تأکید بر برگزاری انتخابات با اساسنامه سال ۹۰

گلایه گودرزی در جلسه با اعضای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال/ تأکید بر برگزاری انتخابات با اساسنامه سال ۹۰

به گزارش سراج24، شهرام دبیری در خصوص نشست اعضای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال با وزیر ورزش و سجادی معاون وی گفت: اعضای هیئت رئیسه به از عزیزی خادم در این جلسه حضور داشتند.  یکی از گلایه‌هایی که وزیر داشت این بود که هماهنگی بین فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش کم بوده و باید در آینده افزایش پیدا کند. البته وی بابت فعالیت‌هایی که فدراسیون فوتبال انجام داده و دستاوردهایی که داشته از کفاشیان و اعضای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال تشکر کرد.

وی افزود: در این نشست رئیس فدراسیون فوتبال گزارشی از فعالیت‌های این فدراسیون ارائه کرد و اعضای هیئت رئیسه نیز نظرات خود را گفتند و در نهایت آقای گودرزی تأکید داشتند که تلاش شود تعامل بیشتری بین فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش برقرار شود.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال در مورد موضع وزارت ورزش در خصوص برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال در تاریخ 18 اردیبهشت اظهار داشت: سجادی  اعلام کرد که هماهنگی‌های لازم با دولت برای مصوبه اساسنامه سال 1390 فدراسیون فوتبال انجام شده و انتخابات باید در تاریخ مقرر یعنی 18 اردیبهشت برگزار شود.

دبیری در مورد موضع وزارت ورزش درباره تیم ملی فوتبال گفت: وزیر ورزش تأکید داشت که باید تعامل بیشتری بین فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش در مورد مسائل تیم ملی وجود داشته باشد و قطعا وزارت ورزش حمایت‌های لازم را از تیم ملی انجام خواهد داد.

اخبار مرتبط

فیلم| 12 میلیارد در 6 ماه

توضیحات مدیر تیم ملی فوتبال امیددرباره مربیان تیم ملی فوتبال امید

واکنش سایت AFC به انتخاب استراماچونی

0 نظر

ارسال نظر

capcha