مدیرکل کمیته امداد استان گیلان عنوان کرد

هدیه مقام معظم رهبری برای ساخت ۱۰۰۰ واحد مسکونی برای مددجویان استان گیلان

هدیه مقام معظم رهبری برای ساخت ۱۰۰۰ واحد مسکونی برای مددجویان استان گیلان

به گزارش سراج24، علیرضا محمدی در مورد ساخت 1000 واحد مسکونی برای مددجویان استان گیلان اظهار داشت: این تفاهم‌نامه در قالب هدیه مقام معظم رهبری به مددجویان تحت پوشش است که به‌صورت مشترک با همکاری سپاه انجام شد.

وی با بیان اینکه بحث شناسایی افراد، طراحی نقشه و اخذ پروانه ساختمانی بر عهده کمیته امداد امام(ره) است، افزود: اقدامات اجرایی از ابتدا تا انتهای ساخت مسکن برای مددجویان را سپاه بر عهده دارد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان گیلان با بیان اینکه این مسکن‌ها در 6 استان کشور، از جمله گیلان احداث می‌شوند، تصریح کرد: امیدواریم تا 110 روز آینده به خانواده‌ها تحویل داده شود.

محمدی با اشاره به اینکه متوسط هر واحد مسکونی 50 متر و متوسط هزینه هر متر 600 هزار تومان است، اظهار کرد: از این میزان کمیته امداد 15 میلیون تومان را به‌صورت نقد، 10 میلیون را در ازای زمین و سایر تسهیلات و 5 میلیون را سپاه از طریق مشارکت مردمی برای مددجویان سرمایه‌گذاری می‌کند که امیدواریم مددجویان صاحب واحد مسکونی برای زندگی شوند.

مدیرکل کمیته امداد استان گیلان خاطرنشان کرد: خانه‌ها به‌صورت رایگان در قالب کمک مقام معظم رهبری به مددجویان اهدا می‌شود و سپاه نیز از طریق مشارکت مردمی و اعتبارات خود هزینه‌های لازم را تأمین می‌کند.

اخبار مرتبط

توزیع بیش از 40 هزار پرس غذای گرم بین مددجویان کرمانشاهی

انتقاد نماینده ولی‌فقیه در گیلان از ترویج تک‌فرزندی خانواده‌ها

دوره‌های آموزشی ، مخصوص بانوان استان گیلان

0 نظر

ارسال نظر

capcha