استانبول آخرین ایستگاه کسب بلیت ریو برای سوریان

حضور قهرمانان جهان و المپیک در آخرین گزینشی المپیک

حضور قهرمانان جهان و المپیک در آخرین گزینشی المپیک

به گزارش سراج24، به نقل از سایت فدراسیون کشتی، آخرین مسابقات گزینشی کشتی برای حضور در المپیک 2016 برزیل، روزهای 17 تا 19 اردیبهشت ماه در شهر استانبول ترکیه برگزار می‌شود و دو نفر راه یافته به دیدار فینال این مسابقات سهمیه حضور در المپیک را کسب می‌کنند.

این رقابت‌ها در سطح جهانی برگزار می‌شود و کشورهایی که تاکنون سهمیه المپیک را در اوزان شش‌گانه کسب نکرده‌اند می‌توانند نمایندگان خود را به این مسابقات اعزام کنند.

نمایندگان کشورمان تاکنون 6 سهمیه کشتی آزاد و پنج سهمیه کشتی فرنگی را کسب کرده‌اند و فقط کسب سهمیه وزن 59 کیلوگرم کشتی فرنگی باقی‌مانده است.

تاکنون نمایندگان 17 وزن در اوزان مختلف کسب سهمیه کرده‌اند، اما هنوز تعدادی از کشتی‌گیران مطرح به همراه نماینده کشورمان نتوانسته‌اند سهمیه المپیک 2016 برزیل را کسب کند که در وزن 59 کیلوگرم می‌توان به ایو آنگلوف قهرمان جهان از بلغارستان، رواز لاشخی نایب قهرمان المپیک از گرجستان، پیتر مودوس دارنده مدال برنز جهان و المپیک از مجارستان، رومن آمویان دارنده مدال‌های نقره و برنز جهان و برنز المپیک از ارمنستان، جسی تیلکه از آمریکا، ارهان کاراکوش از ترکیه و دمیترو تسیمبالیوک از اوکراین اشاره کرد.

اخبار مرتبط

قرارداد بودیمیر با پرسپولیس چه قدر است؟

چرا هیچ مربی‌ای حاضر نشده هدایت تیم امید را بپذیرد!؟

بودیمیر دیدار تیمش مقابل السد را از دست داد

0 نظر

ارسال نظر

capcha