واکنش بازیکنان و شخصیت‌ها به درگذشت اولادی

واکنش بازیکنان و شخصیت‌ها به درگذشت اولادی

به گزارش سراج24،پس از انتشار خبر درگذشت مهرداد اولادی بازیکن جوان فوتبال کشورمان، علی کریمی کاپیتان سابق پرسپولیس و تیم ملی ایران نسبت به درگذشت این بازیکن واکنش نشان داد.

کریمی در پیامی کوتاه اینچنین ابراز احساسات کرد: "دیگه نمی‌دونم چی بگم. روحت شاد."

هم‌چنین علی دایی، فرهاد مجیدی، جواد نکونام، مهدی رحمتی، سردار آزمون، سعید عزت‌اللهی، محسن مسلمان، حسین ماهینی و ... نیز در پیام‌هایی جداگانه به درگذشت اولادی واکنش نشان دادند. متن این پیام‌ها در ذیل آمده است.

علی دایی: "بهار فصل رویش گلهاست اما نوگل فوتبال ما طاقت پایان اولین ماه بهار را هم نداشت. مهرداد به تیم منتخب بهشت دعوت شد تا هادی احساس تنهایی نکند. برای این غم بزرگ فقط می‌توان چند صفحه سکوت کرد. خود را در غم بازماندگان شریک می‌دانم. رفتن مهرداد خبری شوکه کننده است که باورش برای اهالی فوتبال ساده نیست. باز هم غم سنگین دیگری دامان جامعه ورزش بویژه فوتبال را در بر گرفت. این ضایعه دردناک را به خانواده مهرداد، اهالی ورزش و جامعه فوتبال تسلیت می‌گویم."

 

فرهاد مجیدی: "روحت شاد".

 

جواد نکونام: "من به فوتبال ایران تسلیت می‌گویم. نمی‌دانم چرا مدام عزیزان فوتبالی خود را از دست می‌دهیم. واقعا باورکردنی نیست و فقط می‌توانم به همه تسلیت بگویم".

 

مهدی رحمتی: "حالم از این دنیا به هم می‌خوره. این دنیا ارزش نداره به خدا. شاید فردا نوبت ما باشه. مهرداد عزیز خداحافظ."

 

سردار آزمون: "واقعا نمی‌دونم چی بگم. ایشاالله جات توی بهشته، تسلیت".

 

محسن مسلمان: "داداش مهرداد، به هادی سلام برسون".

 

حسین ماهینی: "سلام ما را به هادی برسون، داداش".

 

بهرام افشارزاده: "انا لله و انا الیه راجعون. در کمال تأسف با خبر شدیم مهرداد اولادی بازیکن سابق باشگاه استقلال دار فانی را وداع گفت. این ضایعه بزرگ را به خانواده محترم ایشان، هم تیمی‌ها و خانواده بزرگ ورزش تسلیت عرض می‌نمایم و از خداوند متعال برای ایشان طلب مغفرت کرده و برای خانواده محترمشان صبر جمیل مسئلت می نماییم."

 

مهدی تاج: "ضایعه تلخ درگذشت مهرداد اولادی بازیکن با اخلاق فوتبال کشور را به جامعه ورزش به‌ویژه فوتبال، مردم خونگرم استان مازندران، مدیران، کادر فنی و بازیکنان باشگاه فرهنگی و ورزشی ملوان بندر انزلی و خانوده محترم آن مرحوم، تسلیت عرض نموده و از خداوند منان برای این تازه در گذشته علو درجات و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل را خواستارم."

 

احسان حاج صفی: "روحت شاد."

 

علیرضا حقیقی: "داداش برو سفر سلامت، تو هم رفتی پیش همه خوبا."

 

مرتضی پورعلی گنجی: "دقیقا مثل درگذشت هادی، اصلا باورم نمیشه. بعضیا وجدان ندارن. آنقدر از فوتبالیستها میگن که پول میگیرن یا زندگی خوبی دارن و از این حرفا تا کفنش کنن. به خدا ارزش نداره، ما هم داریم سختی میکشیم، تنهایی میکشیم، دردسر و استرس و ... پس قضاوت نکنید و کمتر فشار روحی و روانی بیارید. همش از فکر و استرس زیاده که ما فوتبالیست‌های ایرانی تو جوونی داریم اینطوری مصیبت می‌بینیم. کمی به فکر باشیم ... داداش خوب بخوابی. تسلیت به خانواده فوتبال و خانواده اش."

 

محمد نصرتی: "روحت شاد باشه مهرداد جان. خداحافظ داداش."

 

حامد حدادی: "روحت شاد."

 

محمدرضا خلعتبری: "روحت شاد."

 

وحید هاشمیان: "روحش شاد."

 

سیروان خسروی: "خداحافظ پسر دوست داشتنی. rest in peace"

 

کریم انصاری‌فرد: "واقعا باورم نمیشه. نمی‌دونم چی بگم. روحت شاد داداش."

 

رامبد جوان: "روحت شاد."

 

محسن بنگر: "مگه میشه؟ چرا همه دارن میرن؟ خدا رحمتت کنه داداش. نمی‌دونم چی بگم، سلام منو به آپاچی برسون داداش. بازم بیاین به همه بی‌احترامی کنین."

 

حمید درخشان: "هیچ چیز تلخ‌تر از فوت یک جوان نیست. برای خانواده او آرزوی صبر می‌کنم اگر چه می‌دانم این همدردی‌ها هرگز جای خالی مهرداد را پر نخواهد کرد."

 

محسن یگانه: "هیچ چیز نمی‌توان گفت. روحت شاد."

 

یحیی گل‌محمدی: "مهرداد عزیز روحت شاد."

 

محبوب افراسیابی؛ رئیس کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال: "درگذشت مهرداد اولادی جوان، داغ تازه‌ای بر پیکر فوتبال ایران بود که با هیچ سخنی قابل مرهم نهادن نیست. این ضایعه دردناک را به خانواده بزرگ فوتبال ایران و خانواده مهرداد عزیز تسلیت می‌گویم و از درگاه خداوند برای روح آن مرحوم، مغفرت و برای خانواده داغ‌دیده‌اش، صبر جمیل را مسئلت دارم."

مهرداد اولادی بازیکن سابق پرسپولیس تهران و بازیکن فعلی باشگاه ملوان انزلی عصر روز سه‌شنبه 31 فروردین به دلیل ایست قلبی در بیمارستان شهدای تجریش تهران درگذشت.

اخبار مرتبط

ناراحتی آبی پوشان از بدقولی مدیران در عدم پرداختی مطالبات

آرای جدید کمیته وضعیت بازیکنان

۲۰ بازیکن برای بازی با السد به اردو رفتند

0 نظر

ارسال نظر

capcha