فراخوان اعزام به خدمت فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌ها

فراخوان اعزام به خدمت فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌ها

به گزارش سراج24، سازمان وظیفه عمومی ناجا طی اطلاعیه ای اعلام کرد: تمامی مشمولان فارغ التحصیل دوره های کاردانی ، کارشناسی و بالاتر و همچنین مشمولان گروه پزشکی سراسر کشور که برگ آماده به خدمت از سازمان وظیفه عمومی ناجا به تاریخ یکم اردیبهشت ماه ۱۳۹۵ دریافت داشته اند را به خدمت فراخواند.

 براساس این گزارش ، تمامی مشمولان فارغ التحصیل دانشگاهی که تاریخ اعزام آنان یکم اردیبهشت ماه سال ۹۵ است، موظف هستند روز چهارشنبه اول اردیبهشت ۹۵ ، در محل و ساعتی که توسط این سازمان در برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح اعلام شده، حضور یابند.

این اطلاعیه می افزاید: آن دسته از مشمولانی که به هر دلیل تاکنون موفق به دریافت برگ معرفی نامه به مراکز آموزش نیروهای مسلح نشده اند، می توانند به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰) مراجعه کنند.

سازمان وظیفه عمومی ناجا متذکر شد: عدم حضور به موقع در زمان و محل های تعیین شده غیبت محسوب می شود.

این سازمان همچنین تاکید کرد، تمامی مشمولان برگه های مربوط به اعزام از قبیل برگ آماده به خدمت ، برگ واکسیناسیون ، برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح و سایر مدارک مورد نیاز، از جمله شناسنامه و... را در هنگام مراجعه و اعزام به خدمت به همراه داشته باشند.
 

اخبار مرتبط

درخشش «نورای» صد درصد ایرانی

۷۱۳ زمین لرزه در خردادماه ثبت شد

نگران شیوع بیماری «تب کریمه کنگو» هستیم

0 نظر

ارسال نظر

capcha