معاون اول رئیس جمهور در کرمانشاه مطرح کرد

حمایت نظام بانکی از راه‌اندازی طرح‌های راکد

حمایت نظام بانکی از راه‌اندازی طرح‌های راکد

به گزارش سراج24، اسحاق جهانگیری در جمع خبرنگاران در فرودگاه کرمانشاه اظهار داشت: دولت براساس نام‌گذاری امسال مجموعه کارهای اقتصادی مهمی را در دستور کار خود قرار داده که مهم‌ترین آنها راه‌اندازی تولید کشور، توسعه صادرات و واگذاری طرح‌های نیمه تمام به بخش خصوصی است.

معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه نام‌گذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری سبب اهمیت بسیار مسائل اقتصادی شده است افزود: تولید داخلی کشور در شرایط رکود تورمی در سال‌های قبل آسیب زیادی دید و امروز همه استان‌های کشور آماده شده‌اند که گام‌های بلندی در جهت رونق تولید بردارند.

جهانگیری استان کرمانشاه را از استان‌های مهم کشور برشمرد و افزود: کرمانشاه یکی از استان‌های مهم مرزی است که نقش موثری در توسعه صادرات کشور دارد و همه مسئولان کشور و به ویژه مسئولان استان‌های مرزی باید موانع پیش روی صادرات را برطرف کنند.

معاون اول رئیس‌جمهور با تاکید بر راه‌اندازی طرح‌های راکد تولیدی گفت: همه مالکان طرح‌های راکد باید پیگیر راه‌اندازی این طرح‌ها باشند تا این طرح‌ها راه‌اندازی شده و به چرخه تولید بازگردند که نظام بانکی کشور نیز از آنها حمایت خواهد کرد.

جهانگیری با اشاره به اینکه دولت طرح‌های مهمی در بخش آبرسانی، راه‌آهن، نفت و کشاورزی دارد گفت: برای سال 95 اولویت‌های مهمی در نظر گرفته شده که باید با جدیت پیگیری شود.

وی با اشاره به برنامه افتتاح دو سد در استان کرمانشاه افزود: در برنامه امسال بهره‌برداری و آبگیری 14 سد و بهره‌برداری از بیش از 50 هزار هکتار شبکه اصلی آبیاری وجود دارد.

اخبار مرتبط

اذعان قائم‌مقام آخوندی به کیفیت مسکن‌ مهر

قاچاقچیان در کرمانشاه بیش از ۱۵ میلیارد ریال جریمه شدند

سهام دو شرکت دولتی در فرابورس عرضه می شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha