سریال مسعود اطیابی از امشب روی آنتن شبکه ۲ سیما

سریال مسعود اطیابی از امشب روی آنتن شبکه ۲ سیما

به گزارش سراج24،سریال «سهمی برای دوست»، در 15 قسمت 45 دقیقه‌ای در گروه فیلم و سریال شبکه دو تولید شده است. این مجموعه داستانی طنز سودجویی‌های شرکت‌های هرمی و همچنین مسیر درست و اصولی درآمدزایی را به نمایش می‌گذارد.

در خلاصه این داستان آمده است: «اسماعیل که از همسرش جدا شده و هیچ آرزو و هدفی ندارد؛ همراه با برادر ناتنی‌اش بهرام، که برعکس او بسیار بلندپرواز است؛ در یک خانه‌ اجاره‌ای زندگی می‌کند. در شرایطی که این دو برادر با مشکلات مالی فراوان روبه‌رو هستند، بهرام شخصی را که سه میلیون تومان از او کلاهبرداری کرده، می‌بیند و پولش را از او طلب می‌کند. آن شخص، در ازای پول، برگه سهامی را که از پدرش به ارث برده، به بهرام می‌دهد. او برای فروش سهام به کارگزاری مراجعه کرده و به واسطه این برگه، مسیر زندگیشان تغییر می‌کند...»

این مجموعه که به کارگردانی مسعود اطیابی و تهیه‌کنندگی بهروز مفید روی آنتن می‌رود، قرار است روایتگر یک نقد اجتماعی با نگاهی طنز باشد؛ مجموعه‌ای که در لایه‌های خود جوانان را محور قرار می‌دهد. از بازیگران این مجموعه می‌توان به اشکان خطیبی، مسعود شاه محمدی، مهتاج نجومی، رضا فیض نوروزی، علی سرابی، سپیده خداوردی، امیرغفارمنش و... اشاره کرد.

سریال تلویزیونی «سهمی برای دوست» هر شب ساعت21:30 دقیقه به روی آنتن می‌رود و بازپخش آن در سه نوبت 2 بامداد، 12 و16:15 دقیقه روز بعد خواهد بود.

اخبار مرتبط

سریالهای محرم ۹۹ کدامند؟

«ایل دا» به بخش های دفاع مقدس رسید

آغاز تدوین سریال ده‌نمکی همزمان با ادامه تصویربرداری

0 نظر

ارسال نظر

capcha