مدیرعامل کیش‌ایر تغییر کرد

مدیرعامل کیش‌ایر تغییر کرد

به گزارش سراج24،علی اصغر مونسان طی حکمی محمد تقی جدیدی را به‌عنوان سرپرست کیش‌ایر جایگزین سیدمحمدعلی سادات اخوی کرد.

اواخر اسفندماه سال گذشته یک فروند هواپیمای ایرباس 320 با فرود در فرودگاه کیش به ناوگان هواپیمایی کیش‌ایر اضافه شد.

پیش از این علی‌اصغر مونسان مدیر عامل منطقه آزاد کیش از امضای قرار خرید 2 فروند هواپیما خبر داده و با بیان این‌که مراحل عقد قرارداد 2 فروند هواپیمای دیگر در حال تکمیل است، گفته بود: مطاق برنامه‌ریزی‌های انجام شده سال آینده 10 فروند هواپیما به ناوگان کیش ایر اضافه می‌شود.

این در حالی بود که اواخر بهمن ماه 94 رسانه‌های روسی از مذاکره شرکت هواپیمایی کیش ایر  برای خرید 10 تا 15 هواپیمای توپولوف 204 از روسیه خبر داده بودند. خبری که چند روز بعد از سوی سادات اخوی مدیرعامل این ایرلاین تکذیب شد:« کیش ایر تاکنون هیچ مذاکره‌ای برای خرید هواپیماهای توپولوف204 با طرفهای روسی انجام نداده است و هیچ برنامه‌ای برای خرید توپولوف از روسیه نداریم.»

در حکم مدیرعامل کیش خطاب به سرپرست کیش‌ایر آمده است :

برنامه ریزی در جهت نیل به اهداف و چشم اندازهای شرکت ، مدیریت اجرایی در راستای ارتقاء و توسعه ناوگان هواپیمایی ، بهینه سازی نیروی انسانی و ارتقاء کیفیت ، اتخاذ تدابیر برای استفاده بهینه از سرمایه ها و املاک شرکت ، افزایش خطوط پروازی داخلی و بویژه خطوط خارجی و اتخاذ تدابیر لازم جهت کنترل قیمت بلیط هواپیما در مسیرهای جزیره کیش در راستای توسعه گردشگری جزیره ، نظارت دقیق بر امور چارترکنندگان و اخذ به موقع مطالبات شرکت ، ارائه خدمات مطلوب و بهینه به مسافران و توسعه فعالیتهای سرمایه گذاری مرتبط ، از اهم وظایف مورد انتظار است.
محمد تقی جدیدی علاوه بر خلبانی هواپیمای F5 معلم خلبان و خلبان آزمایشی (TRE) هواپیمای 747 بوده و استاد خلبان هواپیمای MD و توپولف هستند .

وی از سال 1351 خلبان نیروی هوایی بوده و از سال 1380 به عنوان معلم خلبان MD و توپولف در شرکت هواپیمایی کیش مشغول به خدمت است.

اخبار مرتبط

امکان تامین صد درصد پنبه مورد نیاز از تولید داخل وجود دارد

رشد ۸.۲ برابری بارش‌های کشور نسبت به سال آبی

‌ورود چهار فروند هواپیمای‌ امبرائر به ناوگان هوایی تا پایان امسال

0 نظر

ارسال نظر

capcha