آیت الله بوشهری در گفتگو با« سراج٢٤»:

اقتصاد مقاومتی از جمله راه های حفظ کشور از تهاجم دشمن است/اجازه ندهیم دشمن از روزنه ها به کشور نفوذ کند

اقتصاد مقاومتی از جمله راه های حفظ کشور از تهاجم دشمن است/اجازه ندهیم دشمن از روزنه ها به کشور نفوذ کند

آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری، مدیر حوزه های علمیه سراسر کشور در گفتگو با سراج24 با بیان این مطلب که دشمنی آمریکا با ملت ایران شدت یافته است، گفت: هدف دشمنان و آمریکا این است تا با ابزار مذاکره جمهوری اسلامی را وادار به عقب نشینی کنند.

وی عنوان کرد: تبعیت از رهبری انقلاب و نیز حضورهمراه با بصیرت در صحنه ها دشمنان را ناامید خواهد کرد و اجازه ندهیم دشمن از روزنه ها به کشور نفوذ کند و مسئله نفوذ دشمن را جدی بگیریم.

مدیر حوزه های علمیه سراسر کشور اظهار کرد: آمریکا شکست‌های متعددی از ملت ایران خورده است و همه توطئه‌های آمریکا به دلیل پایداری ملت ایران است.

امام جمعه موقت قم با بیان اینکه دشمن به دنبال تخریب و هجمه به ارزش‌ها است، گفت: تهاجم  فرهنگی و جنگ نرم از جمله ابزار دشمن برای تسلیم ملت ایران است.

 وی با اشاره به شعار سال جاری گفت: اقتصاد مقاومتی از جمله راه های حفظ کشور از تهاجم دشمن است؛ دشمن بر روی اقتصاد ایران تمرکز کرده است تا از این راه انقلاب را به شکست بکشاند.

امام جمعه موقت قم در پایان گفت: لازم است مسئولان سیاست‌های اقتصاد مقاومتی را اجرایی  و در عرصه عمل اقتصاد مقاومتی را در کشور پیاده کنند.

اخبار مرتبط

به تحرکات احتمالی دشمن پاسخی سخت‌ می‌دهیم

یکی از راهبردهای دفاعی ما هدف قراردادن ناوهای دشمن با موشک بالستیک است

دشمن بر «قائمه» نظام یعنی رهبر انقلاب متمرکز شده و هرچه ایشان بگوید جنجال راه می‌اندازند

0 نظر

ارسال نظر

capcha