عضو کمیسیون امنیت ملی در گفتگو با «سراج 24»:

قدرت موشکی جمهوری اسلامی باید با قدرت تداوم یابد/برجام ماهیت آمریکا را روشن کرد/ اقتصاد مقاومتی عملیاتی نشد

قدرت موشکی جمهوری اسلامی باید با قدرت تداوم یابد/برجام ماهیت آمریکا را روشن کرد/ اقتصاد مقاومتی عملیاتی نشد

  سید حسین نقوی حسینی، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با سراج24 با بیان اینکه اعتماد به آمریکا به ضرر منافع ملی کشور است، گفت: آمریکا با انقلاب اسلامی دشمنی ماهیتی دارد و نباید هیچ گاه به آن اعتماد کرد.

وی افزود: دولت در عرصه اقتصادی به دلیل توجه بیش از حد به برجام نتوانسته موفقیت لازم را کسب کند و اقتصاد مقاومتی متاسفانه عملیاتی نشده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی افزود: چاره حل مشکلات کشور تکیه بر قدرت درونی و عملیاتی شدن سیاستهای اقتصاد مقاومتی است و برجام نیز دورنمای خوبی ندارد.

 وی با اشاره به بدعهدی آمریکا گفت: آمریکا در جریان برجام کارشکنی های فراوانی انجام داد و اکنون نیز مسئولان آمریکایی با روش های مختلف این توافق شکننده را زیر سوال می برند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به تلاش برخی در داخل برای رابطه با آمریکا گفت: حتی در جریان برجام که آمریکا یکی از 6 کشور طرف مذاکره ایران بود، به کرات کارشکنی کرد و متاسفانه این افراد هنوز ماهیت آمریکا را یا نشناخته و یا می دانند اما حرفی از آن نمی زنند.

نقوی حسینی عنوان کرد: برجام و حتی برجام های مورد نظر برخی از افراد هیچ کمکی به ملت ایران نمی کند و عقب نشینی ما موجب جسارت غربیها خواهد شد.

وی در پایان گفت: قدرت موشکی جمهوری اسلامی باید با قدرت تداوم یابد و آمریکایی ها از قدرت بازدارندگی ملت ایران هراس دارند.

اخبار مرتبط

میرتاج‌الدینی: توپ در زمین طرف غربی است

گفت‌و‌گوی امیرعبداللهیان با وزیر خارجه عمان درباره مذاکرات رفع تحریم‌ها

شریعتمداری: تضمین آمریکا چه تضمینی دارد؟!

0 نظر

ارسال نظر

capcha