ادعای عجیب موسسات خصوصی برای تبدیل سوابق کاری به مدرک تحصیلی

۱۹ میلیون بدهید سوابق کاری خود را به مدرک دکترا تبدیل کنید

۱۹ میلیون بدهید سوابق کاری خود را به مدرک دکترا تبدیل کنید

به گزارش سراج24، طی سال‌های اخیر پیامک‌های تبلیغاتی با مضمون فروش دیپلم و تهیه پایان نامه از سوی موسسات خصوصی به شکل وسیعی برای مخاطبان اپراتورهای تلفن همراه ارسال می‌شد.

دریافت پیامک‌های فروش دیپلم دیگر برای کاربران تلفن همراه به یک رویه عادی تبدیل شده بود اما شاید به ذهن هیچ کس خطور نمی‌کرد که دایره شمول این پیامک‌ها روزی آن قدر گسترده شود که بتوان سوابق کاری را به مدرک تحصیلی تبدیل کرد!!

طی هفته‌های اخیر برخی کاربران تلفن همراه پیامک‌هایی را با مضمون« تبدیل سوابق کاری به مدرک تحصیلی» دریافت کردند. پیامی که موجب شگفتی و طرح سوالات متعدد در ذهن مخاطبان شد.

برای آگاهی از چند و چون این پیامک و چگونگی تبدیل سوابق کاری به مدرک تحصیلی با شماره‌‌های اعلام شده در پیامک تبلیغاتی تماس گرفتیم.

شرایط تبدیل سوابق کاری به مدرک تحصیلی چگونه است؟

شما چند سال سابقه کاری مستند می‌‌توانید ارائه دهید و مدرک تحصیلی‌تان در حال حاضر چیست؟

5 سال سابقه کاری دارم و مدرک تحصیلی‌ام لیسانس است.

شما می‌توانید برای دریافت مدرک تحصیلی یک مقطع بالاتر اقدام کنید یعنی هر 5 سال سابقه کاری را مطابق می‌دهیم با یک مدرک تحصیلی بالاتر و اگر سابقه کاری 10 سال باشد دو مقطع بالاتر به حساب می‌آید یعنی برای شما که مدرک لیسانس دارید مدرک دکترا اعطا می‌شود. باید از بین رشته های تحصیلی متناسب با تجربه‌تان، یکی را انتخاب کنید.

موسسه شما بر اساس چه مجوزی در کشور فعالیت می‌کند؟

موسسه ما طبق قانون VAE فعالیت می‌کند، این قانون در سال 2001 بین 54 کشور عضو پیمان لاهه به تصویب رسیده است که براساس آن به دانشگاه‌‌ها و موسسات آموزش عالی کشورها اجازه داده شده تا سوابق کاری افراد را با مدرک دانشگاهی مطابقت دهند و برای این کار نیاز به حداقل 5 سال سابقه کاری مستند است و آخرین مدرک تحصیلی باید دیپلم باشد.

مدرک بنده کارشناسی است با 5 سال سابقه کار می‌توانم مدرک فوق لیسانس دریافت کنم؟

بله مدرک ارشد به شما ارائه می‌شود و اگر ارشد داشته باشید دکترا مگر اینکه فرد بگوید می‌خواهم لیسانس دیگری بگیرم.

موسسه ما نماینده دانشگاه پارامونت انترنشنال کالیفرنای آمریکاست که به مدت  9 سال است به طور قانونی نماینده مدارک اعطا شده از سوی این دانشگاه در ایران است که این مدارک در بخش‌های خصوصی، نیمه‌دولتی و قراردادهای پیمانکاری با دولت معتبر است.

مدارک اعطا شده از سوی موسسه دارای ریز نمره، مُهر برجسته و امضای رئیس دانشگاه است که در صورت تمایل افراد می‌توانیم در دانشگاه پارامونت آمریکا برای آنها جشن فارغ التحصیلی برگزار کنیم.

آیا وزارت علوم مدارک اعطا شده از سوی این دانشگاه را تأیید می‌کند؟

خیر مدارک مورد تأیید وزارت علوم نیست چرا که ایران جزو 54 کشور عضو پیمان لاهه نیست. افراد می‌توانند مدارک را در کشورهای عضو استفاده کنند و در داخل ایران و ادارات دولتی قابل استفاده نیست. برای دریافت اقامت کانادا داشتن این مدرک یک امتیاز است.

هزینه‌های اعطای مدرک چه میزان است؟

هزینه لیسانس 13 میلیون، فوق لیسانس 15 میلیون و دکترا 19 میلیون تومان است.

به گزارش تسنیم،‌ موسساتی که با ادعای قوانین خارجی،‌ اقدام به فعالیت در داخل کشور کرده و از هیچ نهاد و مرجعی نیز مجوز فعالیت ندارند این روزها به آسانی در حال تبلیغ کسب و کار خود هستند. کسب و کاری که اگرموشکافانه به آن نگاه کنیم مصداق کلاهبرداری از مردم است.

موسسه‌ای که در فقدان نظارت‌های لازم حدود 9  سال است در کشور مشغول به فعالیت بوده و برای جذب مخاطب اینگونه وعده‌ می‌دهد: مدارک ارائه شده قابلیت ارائه به سفارتخانه‌ها (برای دریافت ویزاهای مختلف)، موسسات و مراکز آموزشی و تخصصی بین المللی و همایش‌ها و کنگره‌های علمی و تخصصی و معتبر در مهاجرت با امکان دریافت تائیدیه‌های بین المللی را نیز دارد، وعده‌هایی که در صحت آن ابهامات بسیاری وجود دارد.

اخبار مرتبط

دو رفیق و یک نیت خالص

الزامی شدن مدرک کارشناسی ارشد و تسلط به زبانهای خارجی برای کارآگاهان پلیس

اعطای مدرک تحصیلی به دانش‌آموزان اتباع غیرمجاز و میزان هزینه تحصیل

0 نظر

ارسال نظر

capcha