مهدی سلحشور: اخلاص راز ماندگاری برادرم بود

 مهدی سلحشور: اخلاص راز ماندگاری برادرم بود

به گزارش سراج24، مهدی سلحشور شامگاه روز گذشته در حاشیه مراسم بزرگداشت فرج‌الله سلحشور در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: اخلاص یکی از مهم‌ترین خصیصه‌های بارز مرحوم سلحشور در ساخت آثار هنری خود بود که این عمل موجب ماندگاری نام و آثار وی شد.

وی افزود: هر اندازه یک اثر از رنگ و بوی مردمی برخوردار باشد و به درد مردم بخورد، ماندگاری و نور‌افشانی آن اثر نیز بیشتر خواهد بود که در دین اسلام کیفیت و اخلاص کار مورد توجه است که اگر کسی اخلاص داشته باشد کمیت آن نیز حاصل خواهد شد.

سلحشور تصریح کرد: اخلاص راز ماندگاری مرحوم سلحشور بود. هنر برای برادرم یک ابزار بود تا با استفاده از آن قادر باشد حرف بزند و موجب هدایت جامعه و برداشتن باری از دوش اجتماع شود.

وی یادآور شد: انقلابی و دینی بودن به معنای مبارزه است؛ یعنی باید هر لحظه با آن درگیر بود که آن جهاد اکبر که نفس انسان است نام دارد که مبارزه با نفس باید شبانه‌روزی باشد، اما در جهاد بیرونی که مربوط به مبارزه با دشمنان است باید با ‌ایمان، ثابت‌قدم بود.

برادر مرحوم سلحشور خاطر‌نشان کرد: انسان هر ‌اندازه در مبارزه با نفس خود کوشا باشد شیطان نام انسان را از لیست خود خط خواهد زد که مرحوم سلحشور نیز علاوه بر تلاش در زمینه ساخت آثاری برای توسعه و اعتلای دینی در زمینه جهاد اکبر نیز نهایت تلاش خود را به‌کار می‌گرفت.

اخبار مرتبط

محمود کریمی در حرم امام رضا (ع) مناجات شعبانیه می خواند

کاشت درخت به یاد شهدای مداح و پیرغلامان

دغدغه‌های کارگردان روحانی در جشنواره فیلم فجر

0 نظر

ارسال نظر

capcha