مزاحمت دوباره یک هوادار برای تمرینات کاتالان‌ها قبل از ال‌کلاسیکو

مزاحمت دوباره یک هوادار برای تمرینات کاتالان‌ها قبل از ال‌کلاسیکو

به گزارش سراج24،یک بار دیگر یکی از هواداران تیم فوتبال بارسلونا که برای تماشای تمرینات ستارگان قهرمان اروپا پیش از ال‌کلاسیکو، به زمین تمرینی آبی‌و‌اناری‌ها رفته بود، به زمین چمن وارد و باعث ایجاد وقفه در تمرینات شاگردان لوئیس انریکه شد.

این هوادار مزاحم اگرچه فوراً توسط مأموران امنیتی باشگاه متوقف شد، اما یک بار دیگر ضعف امنیت تمرینات کاتالان‌ها را نشان داد، چرا که این سومین بار در چند هفته اخیر است که تمرینات آبی‌و‌اناری‌ها به خاطر هجوم هواداران‌شان به زمین چمن متوقف می‌شود. این هوادار تلاش فراوانی انجام داد تا خودش را به ستارگان محبوبش برساند و با آنها عکس یادگاری بیندازد یا از آنها امضا بگیرد، اما به هدفش نرسید.

اتفاقی که روز گذشته (جمعه) در زمین تمرینی تیم فوتبال بارسلونا رخ داد، به یک موضوع نگران‌کننده برای اعضای این تیم تبدیل شده، چرا که هجوم هواداران به محل تمرینات مردان انریکه کم‌کم در حال تبدیل شدن به یک اتفاق عادی است. برخلاف دفعه قبل که سه پسر کم سن‌وسال مزاحم تمرینات بارسایی‌ها شدند این بار یک فرد بالغ تمرینات آنها را برای مدتی متوقف کرد. البته واکنش بازیکنان بارسا به این اتفاق بسیار خونسردانه بود.

تیم فوتبال بارسلونا امشب (شنبه) از ساعت 23 به وقت تهران در وزشگاه نیوکمپ میزبان رقیب دیرینه‌اش رئال‌مادرید خواهد بود.

اخبار مرتبط

بارسلونا ۱ - ۲ والنسیا

در تمرین سرخپوشان چه گذشت؟

نتیجه دیدار تیم های بارسلونا و ایبار

0 نظر

ارسال نظر

capcha