فلینی: هواداران من‌یونایتد مرا به خاطر نارضایتی‌شان از مویس هو می‌کنند

فلینی: هواداران من‌یونایتد مرا به خاطر نارضایتی‌شان از مویس هو می‌کنند

به گزارش سراج24،مروان فلینی باور دارد عدم محبوبیتش در میان هواداران منچستریونایتد، ارتباطی است که او با دیوید مویس، سرمربی پیشین شیاطین سرخ در فصل 2014-2013 داشته است.

پس از بازنشسته شدن سرالکس فرگوسن، دیوید مویس سرمربی پیشین اورتون جای او را در اولدترافورد گرفت و همراه با خود مروان فلینی را هم از گودیسون پارک به خانه شیاطین سرخ برد. فلینی اولین خرید بزرگ مویس در من‌یونایتد بود، در حالی که گروه زیادی از هواداران من‌یونایتد او را در حد این تیم نمی‌دیدند.

فلینی به نشریه تلگراف گفت: هو شدن من توسط هواداران برای خانواده‌ام مهمتر است تا برای خودم. من یک بازیکن حرفه‌ای هستم، پس باید با هرگونه مشکلی که سر راهم قرار می‌گیرد دست و پنجه نرم کنم و تلاش کنم که به این چیزها گوش نکنم. گاهی اوقات سخت است اما فوتبال همین است و وقتی شما برای تیمی بزرگ بازی می‌کند، باید انتظار چنین چیزهایی را داشته باشید.

فلینی ادامه داد: گاهی اوقات دلیلش را درک نمی‌کنم و نمی‌دانم چرا مرا هو می‌کنند. واقعاً نمی‌دانم. گاهی اوقات می‌گویم به خاطر آن است که همراه با دیوید مویس به منچستریونایتد آمدم، گاهی اوقات هم می‌گویم نه. واقعیت این است که من دلیل هو کردن هواداران را نمی‌دانم. از یک چیز اما مطمئنم، اینکه افراد زیاد می‌دانند که من در زمین بازی با تمام توانم تلاش می‌کنم و همین برایم مهمترین چیز است.

فلینی در اورتون به عنوان هافبک بازی می‌کرد و این پستی است که مارک ویلموتس، سرمربی تیم ملی بلژیک هم در آن به فلینی میدان می‌دهد. او اما در منچستریونایتد تحت هدایت فن‌‌خال در پستی غیرتخصصی و در خط حمله بازی می‌کند که این موضوع نارضایتی ویلموتس را در پی داشته است. فلینی اما تأکید کرد که در هر پستی که سرمربی هلندی‌اش بخواهد بازی می‌کند.

او عنوان کرد: زمانی که سرمربی شما از شما می‌خواهد در یک پست بازی کنید، باید انجامش دهید. در بازی‌مان برابر لیورپول در ابتدای فصل، از من خواسته شد که نقش یک مهاجم را ایفا کنم. اگر دست خودم بودم در پستی غیرتخصصی بازی نمی‌کردم اما مجبور بودم این کار را انجام دهم و آن بازی را هم بردیم. شما باید با چنین مسائلی کنار بیایید و آنها را بپذیرید. دوستانم به من می‌گویند که به فکر خودت باش و خودخواهانه‌تر رفتار کن اما من چنین آدمی نیستم. من یک بازیکن حرفه‌ای هستم که در خدمت تیم و سرمربی‌اش است.

اخبار مرتبط

منچستر یونایتد به دنبال جذب پدیده هلندی

خلاصه دیدار ستارگان منچستریونایتد و ستارگان بایرن مونیخ + فیلم

آخرین اخبار از رقابت های جهانی تکواندو منچستر

0 نظر

ارسال نظر

capcha