ماجرای مرگ یک مسافر نوروزی در مدرسه

ماجرای مرگ یک مسافر نوروزی در مدرسه

به گزارش سراج24،طی تماس یکی از فرهنگیان  از حادثه‌ای که در یکی از مدارس طرح اسکان نوروزی فرهنگیان رخ داد، مطلع شدیم.

طبق گفته‌های این فرهنگی، ایام تعطیلات نوروز 95 در یکی از مدارس شهر بندرعباس که محل اسکان فرهنگیان بود، مستقر شدیم. مدرسه مذکور شرایط مناسبی برای اسکان نداشت و فضای کلی مدرسه کثیف بود.

این فرهنگی با اشاره به اینکه حمام موجود در این مدرسه به وسیله آبگرمکن برقی گرم می‌شد و آبگرمکن نیز دچار اتصالی بود، گفت: برخی افراد به هنگام استفاده از حمام دچار برق گرفتگی خفیف می‌شدند، یکی از مسافران ساکن در مدرسه که از استان کرمانشاه آمده بود، پس از خروج از حمام و طی برخورد دست با آبگرمکن دچار برق‌گرفتگی شده و جان خود را از دست داد.

وی ادامه داد:‌ مسئولان پس از حضور در محل حادثه عنوان کردند که این مسافر بدون دریافت نامه از آموزش و پرورش در مدرسه ساکن شده است و اگر با هماهنگی وارد می‌شد تحت پوشش بیمه حوادث قرار داشت اما چرا توجه نمی‌کنیم که این حادثه ممکن بود برای سایر مسافران نیز رخ دهد.

برای بررسی از صحت این ماجرا با مسئولان آموزش‌ و پرورش استان هرمزگان تماس گرفتیم که آن‌ها طی تأیید این حادثه هر گونه اظهار نظر در این رابطه را به بررسی بیشتر مأموران نیروی انتظامی محول کردند.

فرشید سیاری مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش‌ و پرورش نیز در این رابطه به تسنیم گفت:‌ موضوع و علت دقیق مرگ از طریق نیروی انتظامی و قوه قضاییه در حال رسیدگی است و در چند روز آینده باید مراجع ذیربط نتیجه را اعلام کنند لکن بر اساس اعلام اداره کل استان، مرحومه مسافر اسکان آموزش و پرورش نبوده و بدون هماهنگی و مجوز وارد مدرسه شده است.

اخبار مرتبط

سفر ‌به مازندران اکیداً ممنوع

چگونه ۱۴ هزار میلیارد تومان از اموال فرهنگیان به یغما رفت

پیشنهاد آموزش و پرورش برای تامین اعتبار معوقات فرهنگیان

0 نظر

ارسال نظر

capcha