دروغ های جالب و برتر آوریل درباره تکنولوژی+ عکس و فیلم

دروغ های جالب و برتر آوریل درباره تکنولوژی+ عکس و فیلم

به گزارش سراج24 ؛دروغ اول آوریل، رسمی قدیمی که در بسیاری از کشورهای جهان اجرا می شود، که در ایران به دروغ 13 معروف شده است، بسیاری از شبکه های تلویزیونی و همچنین شرکت های مطرح حرف های عجیب و غریب را کاملا جدی مطرح می کنند، برای مثال شبکه بی بی سی سال 1957 در برنامه ای تصویری از درخت ماکارانی را نشان داد، دروغی که بسیاری از مخاطبانش باور کردند پس از یک آوریل این شبکه پرده از شوخی خود برداشت، این شوخی ها در سال های گذشته بیشتر توسط غول های فناوری مطرح می شود، امسال هم اخبار جنجالی و جذابی در روز یک آوریل صدا کرد.

اخبار زیر روز گذشته مطرح شدند، که همه شوخی است هیچکدام واقعی نیستند اما بسیار جنجالی بودند.

 

درب های ماشین کوچکتر می شوند ؛

دروغ های جالب و برتر آوریل درباره تکنولوژی

در آینده قرار است درب های ماشین ها کوچک شوند برای جلوگیری از فضای زیادی که اشغال می کند.این را به عنوان یک گزینه در 6 درب کوتاه  در سال 2017 ارائه خواهند کرد.

اینترنت سامسونگ از شلوار ؛

دروغ های جالب و برتر آوریل درباره تکنولوژی

رویای سامسونگ اینترنت اشیا است در مورد چیزهایی است  که نیست،  لذابرای نمونه این اینترنت را در  شلوار ابداع کرده است.  شلوار هوشمندی که ترکیب تراشه ARTIK ، همگام با نرم افزار سامسونگ می باشد ؛ ضمن مراقبت از پارچه، به شما اطلاعاتی از قبیل این که پرواز شما پایین است، زمانیکه شما  بیش از حد طولانی نشسته اید و حتی اگر شما بیش از حد درب یخچال را بگیرید می دهد.

بچه گربه ها ی دالماسی ؛

دروغ های جالب و برتر آوریل درباره تکنولوژی

یک سگ و گربه خانگی در انگلستان بسته ای عجیب و غیر معمول از  بچه گربه ها خال خال سیاه و سفید دریافت کردند! آنها به نژاد گیجی دارند که در ابتدا به نام ضربه محکم و ناگهانی، صدای ترق و تروق و پاپ صدایشان می کردند.

 

مارک زاکربرگ و  H & M ؛

دروغ های جالب و برتر آوریل درباره تکنولوژی

 موسس فیس بوک و مبتکر مد آیفون با شرکت خرده کار  مد H & M همکار ی خود را آغاز کرد .

تولید یک برند منحصربه فرد بر پایه تولید هفت شلوار جین خاکستری با شعار (یک چیز کمتر به فکر کردن در مورد در صبح) را آغاز کرد و در عرصه ی فروش هم فغالیت این برند را آغاز کرد.

 

کارتن پلاستیکی گوگل ؛

برای دانلود فیلم اینجا کلیک کنید

اخبار مرتبط

مانتوی عجیب و متفاوت خانم بازیگر+ عکس

گریم عجیب آمیتاب باچان در یک فیلم+عکس

فیلم زندگی لامبورگینی ساخته می شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha