آماده باش ۱۰۰ درصدی پلیس پایتخت در روز طبیعت

از ممنوعیت تردد کامیون‌ها در روز طبیعت تا برخورد با وانت‌بارهای مسافرکش

از ممنوعیت تردد کامیون‌ها در روز طبیعت تا برخورد با وانت‌بارهای مسافرکش

به گزارش سراج24سرهنگ مراد مرادی در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری تسنیم با اشاره به آمادگی کامل پلیس راهور پایتخت برای تسهیل ترافیکی روز 13 فرودین اظهار کرد: با توجه به استقبال مردم از حضور در تفرجگاه‌ها و مراکز تفریحی در روز طبیعت، پلیس راهور تهران بزرگ با بهره‌گیری صد در صدی از پتانسیل نیروهای ستادی و لجستیکی خود، تمهیدات لازم برای ارائه خدمات ترافیکی هرچه بیشتر در این روز را اندیشیده است.

* آماده باش 100 درصدی پلیس در روز طبیعت

رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور پایتخت با اعلام آماده باش کامل پلیس در روز طبیعت ادامه داد: بر اساس تدابیر اندیشیده شده، تمامی بوستان‌ها و تفرجگاه‌های تهران شناسایی شده و تمهیدات ترافیکی مورد نیاز هریک از این مناطق پیش بینی شده است.

* برخورد با پارک دوبل و مورب در حاشیه بوستان‌ها

وی با تاکید بر ضرورت همکاری شهروندان تهرانی با پلیس و پرهیز از هرگونه پارک حاشیه‌ای مشکل زا همچون پارک‌های دوبله و مورب گفت: آنچه برای ما مهم است چیدمان مناسب خودروها در ورودی‌ها و خروجی‌ها و همچنین معابر حاشیه‌ای بوستان‌ها و تفرجگاه‌ها به منظور جلوگیری از به وجود آمدن گره‌های ترافیکی و مشکل آفرین برای شهروندان است. از این رو همکاران ما با مدیریت پارک خودروها با هرگونه پارک حاشیه دوبله و مورب برخورد خواهند کرد.

* لزوم همکاری مردم با پلیس برای روانسازی ترافیکی

مرادی با اشاره به اینکه در مقاطعی از روز 13 فروردین، امکان اعمال محدودیت ترافیکی در برخی از معابر حاشیه‌ای بوستان‌ها وجود خواهد داشت، خواستار توجه مردم به تذکرات پلیس و همکاری مردم با عوامل راهور شد.

* ممنوعیت تردد کامیون در معابر تهران از ساعت 6 تا 24 روز جمع

رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور پایتخت در خصوص ممنوعیت‌های برنامه‌ریزی شده برای روز طبیعت در معابر پایتخت گفت: با توجه به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته تردد هرگونه کامیون و وسائل نقلیه سنگین از ساعت 6 صبح جمعه 13 فروردین تا ساعت 24 از معابر پایتخت ممنوع است.

* برخورد پلیس با وانت‌های حامل مسافر

وی خاطرنشان کرد: همچنین پلیس با وانت‌بارهایی که در روز طبیعت اقدام به حمل مسافر در قسمت بار می‌کنند به شدت برخورد کرده و از ادامه مسیر آن‌ها ممانعت به عمل خواهد آورد.

اخبار مرتبط

«طبیعت‌دوستی» یا «طبیعت‌شویی»، به کدام سو می رویم؟

ثبت ۲۸ هزار تخلف توسط مسافرکش‌های بین‌شهری

توصیه‌های مردمی روز طبیعت

0 نظر

ارسال نظر

capcha