«سیم خاردار»

اگر ترامپ رئیس جمهور آمریکا شود...

اگر ترامپ رئیس جمهور آمریکا شود...

«سیم خاردار»- علی سلطانی وش: با توجه به حساس تر شدن انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و نزدیک شدن آن به مراحل پایانی و همچنین برتری قاطع ترامپ در بین جمهوری خواهان و احتمال پیروزی نهایی وی، باید منتظر وقایع و اتفاقات جالبی در دوران ریاست جمهوری ترامپ بود که به برخی از آن ها اشاره می کنیم:

1- شب قبل از اعلام نتایج میرحسین موسوی کنفرانس خبری تشکیل می دهد و خود را پیروز قاطع انتخابات اعلام می کند و می گوید که اگر نتیجه چیز دیگری بود، قطعا تقلب شده است.

2- ترامپ در اولین روز برجام و همه کاغذهای آن را پاره می کند و با نثار فحش به اوباما و کری برجام را زیر پا له می کند و دولت آقای روحانی تا انتخابات خرداد ۹۶ را عزای عمومی اعلام کرده و برخی از اعضای کابینه به دلیله حمله قلبی در بیمارستان بستری می شوند.

3- شرکت های هواپیمایی که فقط پیچ های هواپیماهای خریداری شده توسط ایران را به گمرک فرستاده بودند از تصمیم خود منصرف می شوند و همان پیچ ها را به همراه غرامت چند میلیارد دلاری از ایران طلب می کنند.

4-  خانم موگرینی در تماسی با ظریف به مدت ۳ ساعت گریه می کند و با تکرار این جمله از حال می رود که " وای جواد دیدی چی شد حیف اون همه گپ و صحبت و خنده که ما داشتیم یادش بخیر جواااااااد"

اخبار مرتبط

مقصر شکست استقلال چه کسی بود؟

روایت ندیده حسن روحانی در سال 1450

آمار هواداران نوه "نه‌نه جون"

0 نظر

ارسال نظر

capcha