عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در گفتگو با «سراج 24»:

دولت از اقتصاد مقاومتی غافل شده است/ لزوم تقویت بخش خصوصی و به میدان آوردن مردم در اقتصاد مقاومتی/ آمریکای بعد از برجام نیز قابل اعتماد نیست

دولت از اقتصاد مقاومتی غافل شده است/ لزوم تقویت بخش خصوصی و به میدان آوردن مردم در اقتصاد مقاومتی/ آمریکای بعد از برجام نیز قابل اعتماد نیست

حجت الاسلام والمسلمین سید مرتضی حسینی، عضو کمیسیون فرهنگی  مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با سراج24 با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی باید به صورت عملی در رفتار دولت وجود داشته باشد، گفت: امروز دولت از سرمایه گذاری خارجی در کشور  فراوان سخن می گوید اما وجود تحریمهایی که هر لحظه ایجاد می شود، باعث دلسردی سرمایه گذاران خارجی خواهد شد.

وی افزود: توجه به ظرفیتهای داخلی و نیز تقویت بخش خصوصی در چارچوب اقتصاد مقاومتی و به میدان آوردن مردم، گزینه بهتری است که دولت باید به دنبال آن باشد.

عضو کمیسیون فرهنگی  مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: آمریکا نشان داده که دولت قابل اعتمادی نیست و سیاستهای این کشور در قبال جمهوری اسلامی بر اساس دشمنی اعمال می شود.

 نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی گفت: بعد از اجرای برجام آمریکا نشان داده است که پایبندی چندانی به برجام ندارد و کنگره نیز درصدد است تا بعد از اوباما تحریمها را دوباره بازگرداند.

حجت الاسلام حسینی گفت: دولت با توجه بیش از حد به سیاست خارجی، عملا از اقتصاد مقاومتی غافل شده است و اگر به همین منوال رفتار دولت ادامه داشته باشد، مشکلات فراوانی برای اقتصاد کشور ایجاد خواهد شد.

اخبار مرتبط

خون فخری‌زاده فدای برجام نشود

از تفکری رنج می‌بریم که همواره به دنبال «واردات» پیشرفت و رفاه است

اضافه و کم کردن مفاد برجام هرگز مورد پذیرش قرار نخواهد گرفت

0 نظر

ارسال نظر

capcha