سخنگوی سازمان‌ آتش‌نشانی خبر داد

مرگ تمام اعضای یک خانواده در پی گازگرفتگی

مرگ تمام اعضای یک خانواده در پی گازگرفتگی

به گزارش سراج24، سیدجلال ملکی در گفت‌وگواظهار داشت: ساعت 15:59 روز گذشته حادثه گازگرفتگی در خیابان نظام آباد، خیابان لشگر به سامانه 125 اعلام و یک ایستگاه به محل حادثه اعزام شد.

وی ادامه داد: آتش‌نشان‌ها با ورود به محل حادثه که طبقه اول یک ساختمان 4 طبقه مسکونی بود با وضعیت بی‌حال یک خانم 42 ساله و خانم 22 ساله‌ای که در یکی از اتاق‌ها نفس‌‌های آخر خود را می‌کشید، مواجه شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تصریح کرد: با تحویل این افراد به عوامل اورژانس مشخص شد خانم 42 ساله جان خود را از دست داده است، خانم جوان نیز به مرکز درمانی منتقل شد. بررسی‌‌های اولیه بیانگر استفاده طولانی مدت از آبگرمکن و انتشار گاز مونوکسید کربن بود.

وی در ادامه از وقوع حادثه دیگری خبر داد و گفت: ساعت 20:28 شب گذشته حادثه گاز گرفتگی دیگری در میدان نیاوران، کوچه جبلی به سامانه 125 اعلام و ایستگاه 106 به محل حادثه اعزام شد. آتش‌نشان‌ها با حضور در محل حادثه مجبور شدند از طریق پنجره‌ها وارد واحد مسکونی یک ساختمان سه طبقه شوند.

ملکی افزود: مأموران آتش‌نشانی با ورود به محل حادثه با پیکر بی‌حال مرد و زن 45 و 40ساله و کودکی 12 ساله مواجه شدند که با معاینات اولیه مشخص شد هر سه نفر آنها جان خود را از دست داده‌اند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تصریح کرد: بررسی‌های اولیه کارشناس آتش‌نشانی نشان داد نقص در موتورخانه واقع در طبقه منهای یک این ساختمان باعث انتشار گاز مونوکسیدکربن شده است. این عملیات در ساعت 21:43 به پایان رسید.

اخبار مرتبط

چرا داستان پزشک خانواده حل نمی شود؟

جنجال همایون و موجینا در فضای مجازی/ سلطان سم اینستاگرام یا پسری بی گناه؟

اهمیت فرزندآوری در روایات اسلامی/پژمردگی خانواده های بدون فرزند

0 نظر

ارسال نظر

capcha