رییس سازمان حج و زیارت :

مشکلات زائران ایرانی در بغداد حل شد؛ تاخیر پرواز به عتبات نخواهیم داشت

مشکلات زائران ایرانی در بغداد حل شد؛ تاخیر پرواز به عتبات نخواهیم داشت

به گزارش سراج24، سعید اوحدی با بیان اینکه هیچگونه مشکلی در حال حاضر برای زائران عتبات عالیات وجود ندارد،گفت: تنها روز گذشته به خاطر برخی راهپیمایی‌ها در شهر بغداد زائران ایرانی به خاطر این شلوغی در اعزام به نجف با کربلا با مشکل و تاخیر مواجه شدند که پس از چند ساعت این مشکل رفع شد.

وی ادامه داد: کمی تاخیر در رهسپاری زائران به بغداد و نجف ایجاد شد که با پایان یافتن راهپیمایی و تظاهرات عراقی‌ها،زائران کشورمان به مقصد خود اعزام شدند.

رییس سازمان حج و زیارت خاطرنشان کرد: برخی تاخیر در پروزاهای زائران عتبات عالیات نیز با رایزنی رییس سازمان هواپیمایی کشورمان حل و فصل شد و امیدواریم زائران کشورمان سفر خوب و مناسبی را داشته باشند.

اوحدی به افزایش بیش از 80 درصدی سفر زائران به عتبات نسبت به سال گذشته اشاره کرد و افزود: قرار بر این بود میزان این افزایش به صد در صد برسد ولی به‌دلیل ترافیک پروازی فرودگاه امام خمینی(ره)این امر محقق نشد.

وی در پایان تاکید کرد: زائران نوروزی که در بسته ثبت نامی سفر به سامرا را گنجانده‌اند نیز در طی روزهای گذشته از این سفر معنوی بهره برده‌اند و امنیت این منطقه نیز به طور کامل برقرار است.

اخبار مرتبط

کاهش هزینه فرصت خوبی را برای زائران سفر به عتبات

فوت 50 زائر ایرانی در پیاده روی اربعین/فقط یک سوم فوت شدگان بیمه بودند

آخرین گزارش از آمار فوتی‌ حجاج ایرانی

0 نظر

ارسال نظر

capcha