تولیت آستان قدس رضوی:

تسهیل زیارت باید هدف تمامی دستگاه‌های خدمت‌رسان خراسان‌رضوی باشد

تسهیل زیارت باید هدف تمامی دستگاه‌های خدمت‌رسان خراسان‌رضوی باشد

به گزارش سراج24، به‌نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی آستان قدس رضوی، حجت‌الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی در بازدید از اقدامات صورت گرفته ستاد اجرایی خدمات سفر خراسان رضوی اظهار داشت: مشهد‌مقدس قبله‌گاه مردم عزیز ایران اسلامی و همه مسلمانان جهان است و بسیاری از ارادتمندان اهل بیت(ع) دوست دارند که لحظات تحویل سال را در کنار مضجع نورانی حضرت امام رضا(ع) باشند.

وی افزود: مسئولان استان خراسان رضوی و به ویژه مسئولان شهر مشهد اقدامات ویژه‌ای را برای استقبال از زائران و اسکان آنان انجام داده‌اند و آمادگی پذیرایی از میزان بالایی از زائران عزیز را دارند.

عضو مجلس خبرگان رهبری با تقدیر از اقدامات صورت گرفته برای رفاه حال زائران، اظهار داشت: ظرفیت زیارت حضرت امام رضا(ع) تلاش بیش از این را می‌طلبد و آستان قدس رضوی نیز این آمادگی را دارد که در راستای تسهیل امور زائران، دایره خدمت رسانی را گسترش دهد.

وی با اشاره به لزوم توجه به مقوله زائر محوری در تصمیم‌گیری‌ها و سیاست‌های راهبردی استان و کشور اذعان داشت: باید نگاه مدیران و مسئولان به این مهم اینگونه باشد که در تزاحم بین زائر محوری و موضوعات مختلف ارجحیت با زائران و ایجاد امکانات رفاهی برای آنان باشد.

در این بازدید که بیش از 3 ساعت به طول انجامید، استاندار خراسان‌رضوی، شهردار مشهد، مدیران دستگاه‌های اجرایی و اعضای ستاد اجرائی خدمات سفر استان در ایام نوروز نیز حضور داشتند و به ارائه توضیحات در رابطه با اقدامات صورت گرفته پرداختند.

اخبار مرتبط

مستند «سکوهای صورتی» رونمایی می شود

باید کیفیت «خودروهای ایرانی» افزایش یابد/امنیت برای سرمایه‌گذاری ‌فراهم است

رئیسی: آسیبهای جامعه ایرانی، محصول کم توجهی به الگوهای اسلامی است/ اجتهاد تمدن‌ساز عامل ایجاد تمدن اسلامی

0 نظر

ارسال نظر

capcha