آغاز ثبت‌نام واحدهای بدون متقاضی مسکن مهر پرند/ معرفی ۲۹ پروژه بدون متقاضی

آغاز ثبت‌نام واحدهای بدون متقاضی مسکن مهر پرند/ معرفی ۲۹ پروژه بدون متقاضی

به گزارش سراج24، شرکت عمران پرند با انتشار فرم تقاضا و همچنین لیست پروژه‌های مسکن مهر بدون متقاضی ثبت‌نام برای این واحدها را کلید زد.

در بخشی از فرم تقاضای ثبت نام در پروژه‌های مسکن مهر آمده است؛  «...اقرار و تعهد می‌نمایم تشخیص احراز یا عدم‌احراز شرایط اینجانب برای ثبت نام و واگذاری مسکن مهر بر عهده آن دستگاه بوده و هیچ گونه اعتراضی در این خصوص نخواهم داشت. ضمناً تعهد می‌نمایم نسبت به واریز سهم آورده خود در حساب مربوطه به‌میزان اعلامی از سوی آن دستگاه، حداکثر ظرف مدت 7 روز از تاریخ اعلام و پرداخت مابقی آن در موعد مقرر اقدام نمایم؛ در غیر این صورت آن دستگاه مجاز به حذف ثبت نام اینجانب و ابطال درخواست اولیه بدون نیاز به انصراف کتبی می‌باشد.

مدارک مورد نیاز برای ثبت‌نام شامل تصویر همه صفحات شناسنامه و پشت و روی کارت ملی متقاضی و همسر، تصویر مدارک متقاضی دال بر سرپرست خانوار بودن و افراد تحت تکفل، و ارائه معرفی‌نامه از شرکت تعاونی (پس از تأیید اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی مبنی بر واریز وجه مورد نظر توسط متقاضی) یا مالک پروژه (خودمالک) در صورت انتخاب از پروژه‌های تعاونی‌ها یا خود مالکین است.

 

 

 

 

 

اخبار مرتبط

خبر خوش برای متقاضیان مسکن مهر پرند

اقدام حقوقی برای شرکت‌هایی که در مسکن مهر به تعهدات پایبند نیستند

تحویل 8 هزار و 650 واحد مسکن مهر پرند تا فروردین

0 نظر

ارسال نظر

capcha