ابراهیم اثباتی:

برپایی جشن واحد برای صنوف تئاتر/ اواسط اردیبهشت جشن می‌گیریم

برپایی جشن واحد برای صنوف تئاتر/ اواسط اردیبهشت جشن می‌گیریم

به گزارش سراج24، ابراهیم اثباتی رییس هیات مدیره انجمن آهنگسازان خانه تئاتر و دبیر برگزاری جشن روز جهانی تئاتر درباره برپایی جشن های روز جهانی تئاتر که هر سال برگزار می شود گفت: طبق روال هر سال برنامه و مراسم های انجمن های خانه تئاتر که به مناسبت بزرگداشت روز جهانی تئاتر از ۷ تا ۱۴ اردیبهشت ماه برگزار می شود، دایر خواهد بود اما امسال تصمیم گرفته شده که برای همه انجمن ها جشن واحدی برگزار شود.

وی ادامه داد: تجمیع جشن همه این انجمن ها با عنوان یک گردهمایی تئاتری و با حمایت خانه تئاتر صورت می گیرد. تلاش ما این است که همه دست اندرکاران یک پروژه تئاتری را کنار هم جمع کنیم و بتوانیم شب باشکوهی را برای هنرمندان رقم بزنیم. این جشن با کنار هم جمع کردن همه اعضای انجمن های تئاتری به امید شروع یک سال بهتر در عرصه تئاتر برگزار می شود.

اثباتی درباره زمان برگزاری این جشن توضیح داد: هنوز زمان دقیق برپایی این جشن مشخص نشده است اما به احتمال زیاد اواسط اردیبهشت ماه خواهد بود.

وی در پایان صحبت هایش متذکر شد: برنامه ها و مراسم های انجمن های مختلف تئاتر از ۷ تا ۱۴ اردیبهشت ماه در زمان های تعیین شده به قوت خود باقی است و تنها قرار است مراسم جشن هر کدام از این اصناف به شکل واحد در یک روز برپا شود.
 

اخبار مرتبط

انتشار فراخوان بخش تئاتر نخستین جشن حافظ

اعلام آثار بخش تئاتر خیابانی جشنواره تئاتر فجر

اعلام اسامی آثار ۲ بخش جشنواره تئاتر «سردار آسمانی»

0 نظر

ارسال نظر

capcha