با اعلام روابط عمومی جشنواره مردمی عمار:

‏«کارت دعوت»‏ها به جشنواره گرافیک عمار می‌آیند

‏«کارت دعوت»‏ها به جشنواره گرافیک عمار می‌آیند

به گزارش سراج24،  بر اساس اعلام روابط عمومی جشنواره عمار، طراحان و گرافیست‌ها می‌توانند علاوه بر قالب‌های اعلام شده در فراخوان اولین جشنواره مردمی گرافیک عمار، در قالب‌کارت دعوت(دعوت به عروسی، دعوت به مجالس دینی، انقلابی و...) هم در این جشنواره شرکت  کنند.

بنابرین گزارش، نخستین جشنواره مردمی گرافیک جشنواره عمار در موضوعات «تاریخ معاصر ایران»، «فتنه 88»، «بیداری اسلامی و جهانی»، «نقد درون گفتمانی»، «اقتصاد مقاومتی»، «جنگ نرم» و موضوعات ویژه «ایران و امریکا» و «حادثه هفتم تیر» برگزار می‌شود و گرافیست‌ها می‌توانند آثار خود را در قالب‌های «پوستر»، «اینفوگرافی»، «جلد دفاتر»، «گرافیتی»، «عکس‌نوشت» و «کارت دعوت» به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.

همچنین بخش ویژه «سوژه‌های بومی» هم، به منظور ترغیب هنرمندان برای تولید اثر درباره سوژه‌های بومی استان‌ها، شهرستان‌ها و روستاها، در این فراخوان، گنجانده شده است و فعالان حوزه گرافیک می‌توانند آثار خود را درباره سوژه‌های «شهدای انقلاب»، «کمک‌های مردمی پشت جبهه» و «تاریخچه و ابعاد قانون رضاخانی کشف حجاب در شهرها و روستاها»، به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.

بر اساس این فراخوان، آخرین مهلت ثبت نام آثار در تارنمای جشنواره به نشانیAmmarFilm.ir  تا 30 فروردین ماه و آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره، حداکثر پنج روز پس از ثبت نام است.

 

اخبار مرتبط

برگزاری دهمین دوره جشنواره‌ای که دبیر آن شهید «مدافع حرم» شد+تصاویر

چرا در «سینما حقیقت» هیچ اثری با موضوع مهدویت وجود نداشت؟!

بازی متفاوت هومن سیدی در راه جشنواره فجر/ چرا فیلم را در سکوت خبری تولید کردیم؟!

0 نظر

ارسال نظر

capcha