مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا

شاگردان گل‌محمدی به دنبال کاری بنیادی در خانه «بنیادکار»

شاگردان گل‌محمدی به دنبال کاری بنیادی در خانه «بنیادکار»

به گزارش سراج24، رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا در مرحله گروهی فردا (چهارشنبه) ادامه خواهد یافت که در دومین روز از هفته سوم این رقابت‌ها، تیم فوتبال ذوب‌آهن در خارج از خانه به مصاف بنیادکار ازبکستان می‌رود.

شاگردان یحیی گل‌محمدی نتایج نسبتاً خوبی در دو بازی ابتدایی خود کسب کرده و موفق شدند در دیدار مقابل لخویا یک پیروزی کسب کرده و با تساوی در بازی برگشت مقابل این تیم چهار امتیازی شوند. ذوب‌آهن در حال حاضر هم‌امتیاز با النصر عربستانی است که به دلیل گل‌زده بیشتر در صدر جدول گروه B قرار دارد و البته این هفته بازی سختی مقابل لخویا خواهد داشت، لخویایی که با یک شکست و یک تساوی مقابل ذوب‌آهن باید تلاش بیشتری برای صعود کند و مطمئناً شکست در این بازی هم کار آنها را برای صعود سخت‌تر خواهد کرد.

با این شرایط ذوب‌آهن می‌تواند با انجام یک بازی خوب در ازبکستان مقابل بنیادکار سختکوش، به فکر صدرنشینی گروهش در پایان سال باشد، اتفاقی که روحیه ذوب‌آهنی‌ها را برای ادامه کار افزایش خواهد داد. آنها که در سه جام (لیگ برتر و جام حذفی ایران و لیگ قهرمانان آسیا) درگیر هستند قطعاً با پیروزی در بازی فردا می‌توانند بازیابی خوبی برای ادامه رقابت در این پیکارها داشته باشند.

پیش‌بینی می‌شود ذوب‌آهن در بازی با بنیادکار شرایط نسبتاً خوبی داشته باشد، چراکه این تیم در این فصل از رقابت‌های لیگ برتر در بازی‌های خارج از خانه موفق عمل کرده و در تک بازی خارج از خانه لیگ قهرمانان هم موفق شد به پیروزی برسد. با این پیشینه می‌توان گفت که ذوب‌آهن برای کسب سه امتیاز به لحاظ روحی شرایط مناسبی خواهد داشت و می‌تواند با گذر از بنیادکار صدر جدول گروه B را به دست بیاورد.

چهارشنبه - 26 اسفندماه 94
گروه B:
بنیادکار ازبکستان - ذوب‌آهن ایران، ساعت 16:30، ورزشگاه بنیادکار
النصر عربستان - لخویا قطر، ساعت 20:45

اخبار مرتبط

خداحافظی مظاهری از ذوب آهن واکنش این باشگاه را به همراه داشت

دیدار ذوب آهن ایران و النصر عربستان در شهر دوحه برگزار می‌شود

علی منصور در ذوب آهن می ماند

0 نظر

ارسال نظر

capcha