دلیل موفقیت کادر فنی جدید تراکتورسازی، همدلی و هماهنگی است

مربی تراکتورسازی: پاختاکور فیزیکی و درگیرانه بازی می‌کند/ کارها با مدیریت قلعه‌نویی به خوبی پیش می‌رود

مربی تراکتورسازی: پاختاکور فیزیکی و درگیرانه بازی می‌کند/ کارها با مدیریت قلعه‌نویی به خوبی پیش می‌رود

به گزارش سراج24، سعید الهویی در خصوص اینکه موفقیت‌های اخیر تراکتورسازی با کادر فنی جدید این تیم چگونه رقم خورده است، اظهار داشت: فکر می‌کنم در ابتدای کار کادر فنی جدید، امیر قلعه نویی در مصاحبه‌ای اعلام کرد و گفت بزرگترین مشکل تیم چند دستگی بین بازیکنان داخلی، خارجی و بازیکنان سرباز است که در اولین اقدام تلاش کردیم این موضوع را مرتفع کرده و بین تمام بازیکنان همدلی و دوستی به وجود بیاوریم. قرار بود این اتفاق در اردوی خارج از کشور رقم بخورد که این اردو لغو شد و در نهایت راهی اردوی کیش شدیم. در این اردو هر روز همدلی بین بازیکنان تیم بیشتر می‌شد و با این شرایط کم کم قدرت تراکتورسازی برگشت، ضمن اینکه نقاط ضعف تیم در نیم فصل اول به خوبی آنالیز شد، چند مهره به جمع ما اضافه شدند که اکنون تیم خوبی در اختیار داریم.

عضو کادر فنی و آنالیزور تیم فوتبال تراکتورسازی ادامه داد: یکی از عوامل موفقیت تراکتورسازی هماهنگ و با برنامه پیش رفتن کارهای کادر فنی است. کار را به خوبی پیش می‌بریم، هر کسی وظیفه‌ای که دارد را به درستی انجام می‌دهد و عملکرد کادر فنی جدید را در نتیجه‌ای که کسب شده است، می‌بینید. این نتیجه با هماهنگی بین کادر فنی، تعریف شدن شرح وظایف و همدلی است که بخشی از کاری هم که من انجام می‌دهم، به همین شکل است. کادر فنی تیم را همه با هم انجام می‌دهیم و هیچ کاری جدا از هم نیست. من، رحمان رضایی، علیرضا پژمان، تاوارس، رودولفو لوئیس و تمامی اعضای کادر فنی با مدیریت قلعه‌نویی به خوبی کارها را پیش می‌بریم.

وی در خصوص دیدار حساس این هفته تراکتورسازی مقابل پاختاکور ازبکستان در تاشکند، اظهار داشت: بازی ما مقابل پاختاکوری برگزار می‌شود که در لیگ ازبکستان نتیجه خوبی کسب کرده، اما در دو بازی لیگ قهرمانان آسیا مقابل الهلال خوب نبود، اما به این مسئله توجه نداریم. پاختاکور در ازبکستان تیم خوبی است که طرفداران زیادی دارد و سبک بازی فیزیکی و درگیرانه آنها کار هر تیمی را سخت می‌کند. ما سعی می‌کنیم در این بازی نتیجه خوبی بگیریم تا سال 94 برای هواداران تراکتورسازی به خوبی به پایان برسد و سال 95 را به خوبی شروع کنیم.

اخبار مرتبط

واکنش رسانه‌های ترکیه به حضور دنیزلی روی نیمکت تراکتور

زمان حضور دنیزلی در ایران مشخص شد

بن بست، مذاکرات باشگاه تراکتورسازی با تونی اولیویرا

0 نظر

ارسال نظر

capcha