پرستویی در اکران "بادیگارد" در دانشگاه آزاد شهرکرد؛

جنگ تمام نشده، اگر تمام شده بود، قاسم سلیمانی الان پشت میز نشسته بود

جنگ تمام نشده، اگر تمام شده بود، قاسم سلیمانی الان پشت میز نشسته بود

به گزارش سراج24،مراسم اکران فیلم سینمایی بادیگارد، آخرین ساخته ابراهیم حاتمی کیا شب گذشته با حضور ابراهیم حاتمی کیا در دانشگاه آزاد شهرکرد برگزار شد.

پرستویی در این مراسم با بیان این که تصور پایان جنگ، اشتباه است اظهار کرد: خیلی از ما فکر می کنیم که جنگ تمام شده اما من بارها گفته ام که این گونه نیست و جنگ هنوز ادامه دارد. اگر جنگ تمام شده بود امروز قاسم سلیمانی ها پشت میزهایشان نشسته بودند نه این که در سنگرها جانشان را کف دست بگیرند و بجنگند.

وی افزود: بادیگارد را می توان از منظرهای مختلفی دید. می شود فقط شخصیت محافظ را نگاه کنیم اما می توان حرف محافظ را هم دید محافظی که اعتقاد دارد محافظ شخصیت نظام است.

پرستویی با اشاره به تغییر افراد از ابتدای انقلاب تا کنون گفت: از اول انقلاب همیشه یک عده رفتند و یک عده آمدند اما این حاج حیدرها بوده اند که همیشه پا در رکاب انقلاب بوده اند زیرا برایشان افراد مهم نیست، اعتقاد کلی شان یعنی همان حفاظت از شخصیت نظام اهمیت دارد.

پرستویی با اشاره به اعتقاد قلبی اش به نقش هایش گفت: من "مرد عوضی"، "مومیایی3" و "مارمولک" را هم بازی کرده امد اما نسبت به دفاع مقدس یک اعتقاد قلبی دارم و همیشه گفته ام که اگر بناست در این بخش کلیشه بشوم حاضرم خودم را تکرار کنم و مساله ای هم برایم نیست.

بازیگر "بادیگارد" گفت: خیلی ها دچار سوء تفاهم اند که جنگ تمام شده اما من فقط یک کلام می گویم و این که ما همچنان داریم دفاع میکنیم.

وی در ادامه بیان داشت: مردم ایران به امید رای دادند ولی الان تحریم ها برداشته نشده است و شاید بتوان گفت "مثلا" امید داریم که البته باید با همین "مثلا" ها به مردم ایران احترام گذاشت. مردم ایران شریف ترین مردم دنیا هستند و در انتخابات اخیر همه نشان دادند که به نظام اعتماد دارند و رای اعتماد خود را به این نظام دادند؛ باید قدر این مردم را دانست.
 

اخبار مرتبط

«سردار سربداران» هفته دفاع مقدس می‌آید

وزارت ارشاد، جشنواره‌ای با محوریت حاج قاسم سلیمانی برگزار می‌کند

مجموعه‌مقالات «اسرار سلیمانی» چاپ شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha