ماجرای داد و بیدادهای رختکن فولاد چه بود؟

ماجرای داد و بیدادهای رختکن فولاد چه بود؟

به گزارش سراج24، بهمن کامل، درباره درگیری‌ها در رختکن تیم فولاد خوزستان پس از شکست 3 بر 2 فولاد مقابل تراکتورسازی اظهار کرد: بازیکنان پس از بازی از نتیجه کسب شده ناراحت بودند و پس از بازی در داخل با صدای بلند با یکدیگر حرف می‌زدند. این اتفاق بدون هیچ درگیری بود و در رختکن فولاد هیچ درگیری رخ نداد.

وی هم‌چنین درباره بازی نیز گفت: بازی از کیفیت خوبی برخوردار بود و به خاطر پیروزی تراکتور به مردم آذربایجان تبریک می‌گویم، ولی دست خالی برگشتن از تبریز، حق ما نبود.

وی با انتقاد از قضاوت داور بازی، اظهار کرد: داور دو پنالتی برای تیم ما گرفت، ولی این دلیل نمی‌شود که پنالتی‌های دیگر را نگیرد، همچنین در صحنه‌ای که مدافع تراکتور روی مهرداد بایرامی مرتکب خطای پنالتی شد، بایرامی با دروازه بان تک به تک شده بود و از این رو مدافع تراکتور باید اخراج می‌شد.

کامل در خصوص صحنه‌ای که دروازه‌بان فولاد روی مهاجم تراکتور مرتکب خطای پنالتی شد، اظهار کرد: باتوجه به اینکه من در کنار بازیکن تراکتور قرار داشتم، آن صحنه تک به تک محسوب نمی شد و بخاطر همین داور دروازه بان ما را اخراج نکرد.

وی که اهل تبریز است، در خصوص علاقه‌اش برای بازی کردن در تیم های تبریزی، اظهار کرد: بازی کردن در تیم های شهرم برایم افتخار است، ولی شرایط به شکلی است که در شهر دیگری بازی می‌کنم. اگر قسمت شود در تیم‌های تبریزی هم بازی می‌کنم.

اخبار مرتبط

واکنش رسانه‌های ترکیه به حضور دنیزلی روی نیمکت تراکتور

زمان حضور دنیزلی در ایران مشخص شد

بن بست، مذاکرات باشگاه تراکتورسازی با تونی اولیویرا

0 نظر

ارسال نظر

capcha