عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در گفتگو با «سراج 24»:

رزمایش سپاه پاسداران نمایش اوج اقتدار نظام بود/سپاه بهترین سامانه‌های دفاعی را طراحی کرده است

رزمایش سپاه پاسداران نمایش اوج اقتدار نظام بود/سپاه بهترین سامانه‌های دفاعی را طراحی کرده است

محمد صالح جوکار عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با «سراج24» با بیان اینکه رزمایش سپاه پاسداران نشان دهنده توان دفاعی کشور به ویژه در عرصه سامانه های موشکی بود، گفت:  سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سایه تلاش و روحیه جهادی به توفیقات بسیار خوبی دست پیدا کرده است. سپاه با اتکا به خلاقیت نیروهای داخلی توانسته بهترین سامانه های دفاعی را برای کشور تولید کند.

وی افزود: دشمن امروز روی این سامانه ها حساب باز می کنند. این یک اقدام بازدارنده در مقابل دشمنان و ارمغان خوبی برای ملت در مورد مقابله با تهدیدات است.

این نماینده مجلس نهم درخصوص پیام این رزمایش برای دشمنان خارجی و متخاصمان منطقه ای، گفت: پیام این رزمایش به دشمنان ایران این است که نخواهند توانست با حمایت گروهکهای تروریستی منطقه را نا امن کنند.

جوکار اظهار داشت: ایران مقتدرانه علاوه بر دفاع از مرزهای خود و ایجاد امنیت پایدار در داخل کشور، حمایت لازم از کشورهای دوستی که برای ایجاد امنیت در خاکشان درخواست کمک داشته باشند، را انجام می دهد.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در مورد پیام این رزمایش برای 5+1، گفت:  با توجه به اینکه ایران به کلیه تعهدات خود در برجام عمل کرده، اما طرف مقابل در حال کارشکنی است، پیام این رزمایش برای آنها این است که در هر صورت اگر روزی از انجام تعهدات خودشان در برجام شانه خالی کنند، ما با اقتدار می توانیم مسیر به حق خودمان را ادامه دهیم و از هیچ چیزی هراسی نداشته باشیم.

"اینکه ما در شرایط خاص برجام را پذیرفته ایم به معنای ضعف نیست. بعضی فکر نکنند که جمهوری اسلامی از آرمان ها و اهداف خود عدول کرده است. انقلاب اسلامی به طور جد، برای تحقق آرمانهای خودش، به سوی ایجاد امنیت پایدار در منطقه گام برمی دارد."

اخبار مرتبط

چرا ماکت ناو هواپیمابر آمریکا در رزمایش سپاه غرق نشد؟

دستور فرمانده کل سپاه برای هرگونه تهدید از سمت نیروهای تروریست آمریکا /فیلم

فیلم| وقتی مافیا اجازه فروش لباس‌های بیمارستانی را به تولیدکننده نمی‌دهد

0 نظر

ارسال نظر

capcha