سعی می‌کنیم رای تخلفات بنگر و عشوری را قبل از هفته بیست‌وسوم بدهیم

عبداللهی: مجازات هواداران پرسپولیس تشدید می‌شود و احتمال محرومیت آنها وجود دارد

عبداللهی: مجازات هواداران پرسپولیس تشدید می‌شود و احتمال محرومیت آنها وجود دارد

به گزارش سراج24 حسین عبداللهی در خصوص اتفاقات رخ داده در دیدار  پرسپولیس و تراکتورسازی گفت: هنوز گزارش ناظر بازی به دست ما نرسیده اما تصاویر تلویزیونی که همه آن را دیدند تقریبا گویای همه چیز هست. با توجه به سوابقی که هواداران پرسپولیس به ویژه در رقابت‌های این فصل لیگ برتر داشته‌اند مجازات آنها تشدید شده و حتی امکان محرومیت آنها وجود دارد. اگر همه سعی خود را می‌کنیم تا تیمی را از حضور تماشاگرانش  محروم نکنیم دلیلش این است که مردم و هواداران دچار فوتبال زدگی نشوند اما باید جلوی این رفتارهای زشت نیز گرفته شود.

وی در مورد متخلفان این بازی که باعث تحریک بیشتر هواداران و پدید آمدن آن صحنه‌های زشت شدند، اظهار داشت: بی‌تردید با متخلفان برخورد قاطعانه‌ای می‌کنیم. ما رفتارهای غیرورزشی محسن بنگر و سینا عشوری را دیدیم و طبق ماده 65 آیین نامه انضباطی با آنها برخورد می‌کنیم و این ماده شامل محرومیت نیز می‌شود، بنابراین احتمال محرومیت آنها زیاد است.

عضو کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در پاسخ به این پرسش که با توجه به فاصله زمانی کمی که تا آغاز هفته بیست و سوم رقابت‌های لیگ برتر است آیا احتمال صدور رای این دو بازیکن تا قبل از این هفته وجود دارد، گفت: ابتدا باید گزارش بازی به ما رسیده و پس از آن تشکیل جلسه دهیم و پس از بررسی پرونده رای صادر کنیم که کمی زمان‌بر است. با توجه به فاصله زمانی کمی که تا آغاز هفته بیست و سوم لیگ برتر داریم سعی می‌کنیم رای تخلفات بنگر و عشوری را قبل از هفته بیست و سوم لیگ بدهیم.

اخبار مرتبط

تعطیلی برنامه فوتبال ۱۲۰ فردوسی پور

فیلم| 12 میلیارد در 6 ماه

مدافع تیم ملی ایران پس از ۱۱ سال خداحافظی کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha