رای دهندگان تهرانی در گفت‌وگو با شینهوا

نمایندگان مجلس به وعده‌هایشان پایبند بمانند/با رفع تحریم‌ها هیچ عذری از دولت قابل پذیرش نیست

نمایندگان مجلس به وعده‌هایشان پایبند بمانند/با رفع تحریم‌ها هیچ عذری از دولت قابل پذیرش نیست

به گزارش سراج24، «وانگ گیانگ» خبرنگار خبرگزاری رسمی چین «شین هوا» در گزارشی پیرامون انتخابات برگزار شده در ایران نوشت: از بین 55 میلیون ایرانی واجد شرکت در انتخابات، بیش از 60 درصد در دو انتخابات هفته گذشته حاضر شدند. انتخاباتی که رای دهندگان بی‌شماری با ایستادن در صف‌های بزرگ در مکان‌های رای گیری حاضر شدند.

خبرنگار شین هوا در ادامه این گزاش با اشاره به 5 نوبت تمدید زمان پایان انتخابات، به گفت‌و‌گو با یک بانوی دانشجوی تهرانی پرداخت.

«معصومه فاضلی» دانشجوی 23 ساله دارو سازی که مقابل مسجدی در شرق تهران (مسجد النبی) همراه با خانواده‌اش برای شرکت در انتخابات حضور داشت، در این زمینه گفت: «ما در اینجا جهت نشان دادن پیروی از سخنان رهبر معظم انقلاب حاضر هستیم و تعهد الهی خود را عملی می‌‌کنیم.»

این دانشجوی ساکن تهران با بیان این‌که دوره پسا تحریم‌ها هیچ عذری را برای دولت و قانونگذاران برای عدم پیگیری وعده‌های اقتصادی و بهبود وضعیت مردم باقی نمی‌گذارد، در ادامه گفت: «من امیدوارم نامزدهای انتخاباتی به حرف‌هایشان پایبند باشند و در مسیر بهبود سطح زندگی و رفاه جامعه همت گمارند.»

شین هوا در تحلیلی نوشت: اولین انتخابات پسابرجامی ایران از نظر توازن قوا در نهادهای قانونگذاری با میزان بالای مشارکت مردم در انتخابات تعجب‌آور بود.

اخبار مرتبط

اعلام نتایج نهایی انتخابات عراق تا ۲ روز دیگر

جدیدترین نتایج انتخابات پارلمانی عراق

درگیری بر سر نتایج آراء در اقلیم کردستان عراق

0 نظر

ارسال نظر

capcha