معاون شرکت پشتیبانی امور دام خبر داد

توزیع گوشت قرمز منجمد به شرط ادامه گرانی/قیمت‌ها خیلی بالا نیست

توزیع گوشت قرمز منجمد به شرط ادامه گرانی/قیمت‌ها خیلی بالا نیست

به گزارش سراج24،عباس والوزی اظهار کرد: در حال حاضر قیمت گوشت قرمز در بازار مصرف  خیلی بالا نیست اما در صورتی که در روزهای آینده این روند افزایش قیمت ادامه داشته باشد، شرکت پشتیبانی امور دام برای تنظیم بازار اقدام به توزیع گوشت قرمز منجمد خواهد کرد.

وی در اتباط با نرخ  و حجم عرضه گوشت قرمز منجمد دولتی گفت: محدودیتی برای حجم عرضه این محصول وجود ندارد و به هر میزانی نیاز باشد ما برای تنظیم بازار ورود می‌کنیم، اما قیمت دقیق این محصول در زمان عرضه مشخص می‌شود.

به گزارش سراج24، علیرضا ولی مدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام اخیرا قیمت هرکیلوگرم گوشت منجمد را  18 هزار و 500 تومان و مکان عرضه آن را فروشگاه های زنجیره ای و سازمان میادین میوه و تره بار اعلام کرد.

گفتنی است، این گوشت قرمز منجمد از ذخایر شرکت پشتیبانی امور دام بوده و به منظور تنظیم بازار و کاهش قیمت این محصول در کشور توزیع می‌شود.

بنابراین گزارش درحال حاضر قیمت هر کیلوگرم گوشت شقه گوسفندی و لاشه گوساله در بازار تا 35 هزار تومان بالا رفته و در مقایسه با ماه گذشته حدود 5 هزار تومان افزایش را تجربه کرده است و لازم است که مسئولان مربوطه عملکردی سریع و اثر گذار در این ارتباط داشته باشند.

اخبار مرتبط

گرانی ماندن کالاها با وجود ارزان شدن دلار! (چسبندگی قیمت )

مردم به هر رسانه‌ای اعتماد نکنند

عرضه خرما با قیمتی ۱۰ تا ۱۵ درصد کمتر از بهای مصوب میادین میوه و تره‌بار

0 نظر

ارسال نظر

capcha