مدیر کل تعزیرات حکومتی استان تهران خبر داد

محکومیت ۱۵۰ میلیونی متخلفان بازار میوه و تره‌بار/استقرار تیم‌های تعزیرات تا زمان نیاز+عکس

محکومیت ۱۵۰ میلیونی متخلفان بازار میوه و تره‌بار/استقرار تیم‌های تعزیرات تا زمان نیاز+عکس

به گزارش سراج24، محمد محمدی مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران در مورد استقرار تیم های گشت مشترک در تره بار مرکزی گفت: پایگاه گشت مشترک تعزیرات حکومتی حدود 2 سال است که در تره بار مرکزی مستقر شده است.

وی افزود: البته با توجه به بخشنامه اخیر سازمان تعزیرات حکومتی برای برخورد قاطع با ورود و عرضه میوه قاچاق، گشت‌های مشترک تعزیرات حکومتی استان تهران در 3 شیفت به صورت 24 ساعته در این میدان حضور دارند.

مدیرکل تعزیرات حکومتی تهران افزود: شب گذشته 4 تیم گشت مشترک تعزیرات حکومتی با همراهی کارشناسان و نمایندگان جهاد کشاورزی، دانشگاه علوم پزشکی، اتاق اصناف تهران، ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز و نیروی انتظامی در تره بار مرکزی حضور داشتند که منجر به کشف مقادیر قابل توجهی میوه قاچاق و محکومیت بیش از 150 میلیون ریالی متخلفان شد.

محمدی تصریح کرد: این گشت ها تا زمان ضرورت در تره بار مرکزی حضور دارند و مردم می توانند شکایت خود را در پورتال تعزیرات تعزیرات حکومتی تهران و یا سامانه پیامکی 30009651 ثبت و یا موضوع را به ماموران مبارزه با قاچاق اعلام کنند.

وی از برگزاری گشت ویژه تره بار در سطح شهر خبر داد و گفت: گشت مشترک تا زمان ضرورت نه تنها در میدان تره بار بلکه در سطح خرد عرضه نیز حضور دارد و با تخلفات به ویژه قاچاق میوه برخورد قاطع دارد.

 

اخبار مرتبط

0 نظر

ارسال نظر

capcha