نمایندگان ایران شروع خوبی در لیگ قهرمانان آسیا داشتند

تاج: اینفانتینو گزینه‌ای پخته برای ریاست فیفاست/ مستندات میزبانی‌مان را به AFC می‌دهیم

تاج: اینفانتینو گزینه‌ای پخته برای ریاست فیفاست/ مستندات میزبانی‌مان را به AFC می‌دهیم

به گزارش سراج24،مهدی تاج در خصوص پیروزی ذوب‌آهن و سپاهان در اولین هفته از مرحله گروهی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا گفت: به فوتبال ایران بابت این پیروزی‌ها تبریک می‌گویم و به نظرم سپاهان و ذوب‌آهن شروع بسیار خوبی داشتند. امیدوارم تیم تراکتورسازی هم بتواند امروز نتیجه خوبی بگیرد و با یک پیروزی مقابل الجزیره ملت ایران را شاد کند.

وی در خصوص سفر علی کفاشیان و علیرضا اسدی به سوئیس برای حضور در انتخابات فیفا، اظهار داشت: رئیس فدراسیون به همراه دبیرکل این فدراسیون راهی سوئیس شده‌اند تا برای انتخابات فیفا در این کشور حضور داشته باشند. من هم هفته گذشته به مالزی رفته بودم که در این سفر در جلسه AFC و همچنین کمیته اجرایی فیفا شرکت کردم.

رئیس سازمان لیگ فوتبال و نایب رئیس دوم فدراسیون فوتبال درباره جلسه‌اش با جیانی اینفانتینو و اینکه آیا رأی ایران در انتخابات فیفا به این گزینه است، تصریح کرد: جلسه بسیار خوبی با اینفانتینو داشتم و من او را گزینه بسیار پخته‌ای برای تصدی این پست می‌دانم. البته تمام جوانب باید در نظر گرفته شود و مطمئناً هم آقای کفاشیان به بهترین گزینه رأی خواهد داد. من نمی‌گویم رأی ما اینفانتینوست، بلکه می‌گویم او گزینه بسیار پخته‌ای است.

تاج درباره امنیت ایران در میزبانی از تیم‌های عربی در لیگ قهرمانان آسیا گفت: ما میزبانی بسیار خوبی از آنها داشتیم و ورود و خروج الجیش و النصر به صورت کامل فیلمبرداری شده و مستنداتی را تهیه کرده‌ایم که قرار است با توجه به ادعای عربستانی‌ها به AFC ارسال کنیم.

اخبار مرتبط

فیلم| 12 میلیارد در 6 ماه

واکنش تاج بابت احتمال حذف نماینده کشورمان از آسیا

لوریس: چیزی که غیر قابل انکار است، سعی ما برای رسیدن به موفقیت است

0 نظر

ارسال نظر

capcha