راز مرگ ملی پوش والیبال ایران فاش شد

راز مرگ ملی پوش والیبال ایران فاش شد

پایان شایعات پیرامون مرگ ملى پوش والیبال/ عامل خودکشى فائزه اعتراف کرد به گزارش خبرنگار توپ و تور گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان داستان مرگ ملى پوش سابق تیم ملى نوجوانان والیبال بانوان و پرت شدنش از پله هاى یک ساختمان در شهرستان نکا، این روزها برداشت هاى متعددی را در پى داشت و شایعاتى هم در این خصوص شنیده مى شد.

پس از این حادثه تلخ برخى صحبت ها نیز مطرح شد مبنى بر این که دختر جوان براى خریدن مواد نیروزا و غیرقانونى راهى منزل شخصى از آشناهایش شده است و بعد از نگرانى از رفتار مشکوک این مرد و زمانى که احساس ترس از هتک حرمت به او دست داده است، اقدام به فرار و یا خودکشى کرده است.

با این حال عامل خودکشی فائزه قاضى پور، دختر والیبالیست ١٨ ساله اهل نکا که یک ساعت پس از حادثه پنجشنبه هفته گذشته دستگیر شده بود به جزییات این اتفاق اعتراف کرد تا حقیقت این اتفاق آن طور که واقعیت داشته است فاش شود.

هادی نصیری، فرمانده انتظامی شهرستان نکا، با تایید خبر اعتراف عامل خودکشى فائزه به جزییات این اتفاق، گفت: شایعات منتشرشده که حاکی از آن است که دختر جوان خریدار مواد توان‌افزا و مکمل بوده و به منزل متهم رفته است، صحت ندارد و تکذیب می‌شود.

او همچنین افزود: «متهم در اعترافاتش عنوان کرده به بهانه اینکه دختر کوچکی دارد که معلول است و می‌خواهد دختر والیبالیست را ببیند دختر جوان را که دوستش بوده به منزل برده و قبل از اینکه بتواند او را مورد آزار و اذیت قرار بدهد دختر جوان خود را از پنجره پرت کرده است.»
پنجشنبه بیست‌و‌نهم بهمن امسال بود که فائزه 18 ساله با اصرار یکی از دوستانش که به تازگی با او آشنا شده بود به منزل او رفت. مرد جوان در اعترافاتش گفت: «به فائزه گفتم دخترم خردسال و خیلی زیبا است و دوست دارد تو را از نزدیک ببیند.

متهم ادامه داد: وقتی فائزه برای اینکه دخترم را بیرون از منزل ببیند اصرار کرد مجبور شدم به دروغ بگویم دخترم معلول است و بیرون آوردن او برایش مشکل ایجاد می‌کند. با این شیوه موفق شدم او را برای دیدن دختری که نداشتم به منزل ببرم.

زمانی که این عضو تیم والیبال استان مازندران وارد خانه متهم شده بود پس از چند دقیقه در حالی به نیت شوم مرد جوان پی برد که ابتدا خود را موافق نشان داد. فائزه با خونسردی به مرد جوان گفته بود فقط اجازه بدهد جواب تلفن خانواده‌ام را بدهم چون نگران می‌شوند. به گفته متهم، دختر 18 ساله برای صحبت کردن با خانواده‌اش به تراس رفت، اما غیبتش طولانی شد. زمانی که متهم به تراس منزلش رفت متوجه شد دختر جوان خودش را از بالکن طبقه پنجم به کوچه پرتاب کرده است. پس از چند دقیقه ماموران پلیس، امدادگران اورژانس و بازپرس کشیک قتل و عوامل پزشکی قانونی در محل حاضر شدند. با وجود اینکه والیبالیست جوان به بیمارستانی در نکا انتقال پیدا کرد، اما بر اثر خونریزی شدید جان خود را از دست داد.

فرمانده انتظامی شهرستان نکا درباره نحوه بازداشت این فرد گفت: خوشبختانه دوستان و خانواده این دختر از ارتباط او با این فرد آگاهی داشتند و زمانی که فائزه خود را پرتاب کرد، با استفاده از اطلاعاتی که خانواده او به پلیس دادند، کمتر از یک ساعت متهم دستگیر شد و بلافاصله اعتراف کرد. با این حال هنوز این مرگ مشکوک است و با وجود دستگیری این فرد پرونده هنوز در دست پیگیری است.

پیکر این والیبالیست جوان روز جمعه سی‌ام بهمن در شهرستان نکا در حالی به خاک سپرده شد که گفته می‌شود دو مظنون دیگر نیز به جز متهم اصلی، در جریان این پرونده بازداشت شده‌اند.
فائزه قاضى پور، والیبالیست نوجوان اهل شهرستان نکا سه سال قبل با دعوت از مربیان والیبال بانوان به تیم ملى نوجوانان ایران دعوت شده بود اما پس از آن دیگر در جمع ملى پوشان نبود.
خانواده این دختر جوان هنوز علاقه اى به صحبت درباره این اتفاق با رسانه ها ندارند.

 

اخبار مرتبط

ایران ۳ - لهستان ۲

روسیه ۳ - لهستان یک

برنامه رقابت‌های لیگ ملت‌های والیبال

0 نظر

ارسال نظر

capcha