وزیر دفاع: حضور گسترده مردم در انتخابات پشتوانه اقتدار دفاعی است

 وزیر دفاع: حضور گسترده مردم در انتخابات پشتوانه اقتدار دفاعی است

به گزارش سراج24،به نقل از اداره کل تبلیغات دفاعی وزارت دفاع،  سردار حسین دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان اینکه انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بر اساس خواست و اراده مردم شکل گرفت و تا امروز با صلابت به مسیر نورانی خود ادامه داده اظهار داشت: حضور مردم در این انتخابات ادای دین به شهیدان و ایثارگرانی است که برای پاسداری از دستاوردهای انقلاب اسلامی جان خویش را فدا کردند.

وی افزود: حضور گسترده و حماسی مردم در انتخابات دشمنان را مأیوس و برای همه کسانی که در سراسر جهان به این انقلاب و آرمان های آن دل بسته اند امید بخش است.

وزیر دفاع گفت: مردم با هوشیاری و بصیرت و حضور آگاهانه و پرشکوه در انتخابات هفتم اسفند خط بطلانی بر آمال و آرزوهای شوم بدخواهان نظام خواهند کشید.

سردار دهقان تأکید کرد: انتخابات تجلی عینی تحقق شعار سال "همدلی و همزبانی" برای رفع مشکلات کشور و نیل به پیشرفت در همه زمینه‌ها است.

وی تصریح کرد: خانواده بزرگ نیروهای مسلح و خانواده وزارت دفاع همگام با آحاد مردم در حماسه پرشکوه انتخابات هفتم اسفند ماه حضور یافته به ندای مقام معظم رهبری ، خواست و انتظار   شهیدان و امام شهیدان لبیک خواهند گفت.

اخبار مرتبط

فیلم| ازFATF تا انتخابات با کرونا در هشتگ‼️

فیلم| ماموریت مجلس جدید چه باید باشد؟

تشکر عمیق از ملت ایران در پی امتحان بزرگ و مطلوب انتخابات

0 نظر

ارسال نظر

capcha