دشمن دنبال تشکیل مجدد مجلس ششم است/ افراد بصیر این توطئه را خنثی می‌سازند

حمایت قاطع هیئت حزب‌الله مسجد ارک از لیست انتخاباتی ائتلاف فراگیر اصولگرایان

حمایت قاطع هیئت حزب‌الله مسجد ارک از لیست انتخاباتی ائتلاف فراگیر اصولگرایان

به گزارش سراج24،هیئت رزمندگان حزب‌الله مسجد ارک با صدور بیانیه‌ای ضمن اعلام حمایت قاطع مداحان و هیئات مذهبی از ائتلاف فراگیر اصولگرایان تأکید کرد: گرچه توطئه دشمن در صورت ناتوانی در تشکیل مجدد مجلس ششم پیچیده‌تر شده و دنبال ایجاد خلأ قانونی 4ساله در کشور خواهد رفت اما افراد بصیر با اقدام به‌موقع، این توطئه را خنثی ساخته و نفوذی‌های فتنه و سران آنها را به زباله‌دان تاریخ خواهند فرستاد.

متن کامل بیانیه هیئت رزمندگان حزب‌الله که تحت هدایت حاج‌ منصور ارضی و حسین الله‌کرم صادر شده، به‌شرح ذیل است:

تقارن انتخابات هفتم اسفند ماه 1394 مجلسین با ایام فاطمیه(ع)، موجب شد تا مداحان، هیئات مذهبی و عزاداران فاطمی علاوه بر انجام وظایف نوکری و برگزاری پرشور مراسم این ایام با توجه و دقت بیشتری به وظایف سیاسی خود بپردازند.

اکنون که اهمیت برگزاری انتخابات مجلسین بر کسی پوشیده نمانده است و همگان دریافته‌اند که کمترین غفلت موجب نفوذ فتنه در مجلسین است، توجه همگان را به نکات زیر جلب می‌نماییم:

1. پس از صدور دستورالعمل رادیو و شبکه‌های انگلیس، آمریکا و فضای مجازی استکباری و تعیین وظیفه انتخاباتی برای ملت مبنی بر اینکه به افرادی مثل آیات عظام جنتی، یزدی، مصباح، شاهرودی، علم‌الهدی، رئیسی، صادق لاریجانی، مؤمن و خاتمی رأی ندهید و به‌جای آن به هاشمی رفسنجانی، حسن روحانی و فهرست حامیان اعتدال و لیست‌های همسو برای مجلس خبرگان رأی دهید، واضح است که ملت براساس وصیت‌نامه امام راحل و منویات امام خامنه‌ای به‌عکس حرف دشمن عمل کرده و به فهرست معتمدین انقلابی اصولگرا رأی خواهد داد.

2. در موضوع مجلس شورای اسلامی که جریان اشرافیت‌ و تبارسالار برای آن دندان تیز کرده تا با سیطره بر آن بتواند کلیه قراردادهای استعماری پسابرجام را در آن به تصویب برساند، بر هیچ‌کس پوشیده نیست که این قراردادها، استقلال کشور را که با خون هزاران شهید حفظ شده مورد هدف قرار داده است؛ از این رو باید هیئات تهران و شهرستان‌ها به‌طور همه‌جانبه از لیست ائتلاف بزرگ اصولگرایان حمایت کرده و دیگران را به رأی دادن به‌ آنها ترغیب نمایند.

3. گرچه توطئه دشمن در صورت ناتوانی در تشکیل مجدد مجلس ششم پیچیده‌تر شده و دنبال ایجاد خلأ قانونی 4ساله در کشور خواهد رفت اما دشمن بداند در مقابلِ افراد بصیری قرار دارد که با عمل به‌موقع، توطئه‌های آنها را خنثی ساخته و این بار نفوذی‌های فتنه و سران آنها را به زباله‌دان تاریخ خواهد فرستاد.

4. در پایان اعلام می‌کنیم در انتخابات بعدی با آمادگی بیشتر و سازماندهی کامل‌تری از ستایشگران و مداحان ولایی، شاعران و اعضای هیئت‌ها از جمله اندیشمندان، نویسندگان و هنرمندان وارد عرصه شویم تا ان‌شاءالله با رهبری امام خامنه‌ای، پرچم‌های فاطمی، علوی و حسینی(ع) را به‌دست حضرت ولی عصر(عج) بسپاریم.

 

به کانال تلگرامی ما بپیوندید

 

اخبار مرتبط

توهین دو چهره چپگرا و دو روزنامه اصلاح‌طلب به اصولگرایان

چرا حمله نظامی آمریکا به ایران غیرممکن است؟

باید با معرفت عاشورایی و با اقتدار بیشتر مبارزه با استکبار را ادامه دهیم

0 نظر

ارسال نظر

capcha