فرمانده مرزبانی ناجا:

کنترل ویژه در مرزها تا پایان انتخابات/ آغاز به کار قرارگاه مقداد

کنترل ویژه در مرزها تا پایان انتخابات/ آغاز به کار قرارگاه مقداد

به گزارش سراج24، سردار قاسم رضایی گفت: با پیروزی انقلاب اسلامی مردم ما به هویت اصلی خویش رسیدند و انقلاب اسلامی به ملت ما فرصت تصمیم گیری داد.

وی با اشاره به برگزاری خوب انتخابات از ابتدای انقلاب تاکنون افزود: دشمنان ما به دنبال آسیب رساندن به انتخابات و حتی جلوگیری از برگزاری آنها بودند که به لطف الهی، تدبیر مقام معظم رهبری، آمادگی و هوشیاری سازمان های اجتماعی و امنیتی از رسیدن به اهداف شوم خود ناکام ماندند.

این مقام ارشد انتظامی  تصریح کرد: مرزبانی نیز به عنوان یکی از رده های تاثیرگذار در بحث امنیت و پیشگیری از ورود نا امنی به کشور ، چندین ماه قبل از انتخابات با افزایش اقدامات کنترلی، اشراف و  جلوگیری از ورود هرگونه نا امنی به کشور را در دستور کار خود قرار می دهد.

سردار رضایی همچنین بیان داشت: در ایام انتخابات، کنترل مرزها با راه اندازی قرارگاه ویژه ای در ستاد مرزبانی و حضور کارشناسان در مناطق مرزی افزایش می یابد و به همین منظور قرارگاه «مقداد» برای رصد لحظه به لحظه مرزها تا پایان انتخابات در مرکز فرماندهی و کنترل مرزبانی از اول اسفند ماه آغاز به کار کرد.

فرمانده مرزبانی کشور در پایان گفت: امیدواریم با اقدامات کنترلی صورت گرفته همانند دوره های قبل شاهد برگزاری با شکوه انتخابات و حضور میلیونی مردم در پای صندوق های رای باشیم.
 

به کانال تلگرامی ما بپیوندید

 

اخبار مرتبط

خراسان شمالی دومین استان پایبند به مشارکت در انتخابات

شورای نگهبان صحت انتخابات میان‌دوره‌ای آستانه اشرفیه را تایید کرد

تشکر آیت‌الله جنتی از دست‌اندرکاران برگزاری انتخابات ۱۴۰۰

0 نظر

ارسال نظر

capcha