توسط رئیس مرکز اجرائیات پلیس راهور ناجا اعلام شد:

شرایط پرداخت جرایم رانندگی به صورت قسطی

شرایط پرداخت جرایم رانندگی به صورت قسطی

به گزارش سراج24، سرهنگ احمد کرمی اسد گفت: رانندگان می توانند از طریق سامانه پیامکی ۱۱۰۱۲۰۲۰۲۰ با ارسال VIN خودرو، مبلغ جرایم خود را دریافت کنند.

وی افزود: همچنین رانندگان می توانند با اضافه کردن ستاره (*) در پایان ارسالی، شناسه قبض و پرداخت نیز دریافت کنند.

رئیس مرکز اجرائیات پلیس راهور ناجا تاکید کرد: رانندگان همچنین می توانند با مراجعه به سایت راهور ۱۲۰ به نشانی www.rahvar۱۲۰.ir و درج شماره بارکد پستی درج شده در پشت کارت خودرو نسبت به دریافت صورت وضعیت تخلفات رانندگی خود اقدام کنند.

وی در مورد چگونگی پرداخت اقساطی تخلفات راهنمایی و رانندگی نیز گفت: تعدادی از افرادی که به مرکز اجرائیات مراجعه می کنند، اعلام کرده اند که به دلیل مشکلات اقتصادی امکان پرداخت یک جای تخلفات معوقه را ندارند بنابراین امکان پرداخت بخشی از تخلفات را فراهم کردیم.

رئیس مرکز اجرائیات پلیس راهور ناجا در مورد چگونگی پرداخت در این روش تصریح کرد: متقاضی در این مرحله پس از مراجعه به سایت راهور ۱۲۰ وارد بخش استعلام می شود، در این بخش درگاهی به اسم پرداخت جرایم وجود دارد که امکان پرداخت کلی و یا موردی مبلغ تخلفات در آن وجود دارد.

وی تاکید کرد: برابر هماهنگی انجام شده امکان پرداخت جرایم رانندگی از طریق اینترنت و دستگاه های خودپرداز اکثر بانک ها هم اکنون فراهم است.
 

به کانال تلگرامی ما بپیوندید

 

اخبار مرتبط

اختلاف فاحش آمار‌ وزیر راه و معاونش درباره درآمد جرائم رانندگی/ وقتی آخوندی ۲۹۰ میلیارد تومان را «ریز» می‌بیند

جزئیات بخشودگی جرائم رانندگی از زبان سردار مهری

بازی با جرایم رانندگی!/زمزمه‌های شکایت دوباره از فهرست جدید افزایش جرایم

0 نظر

ارسال نظر

capcha