شبیه سازی انتخابات در تهران / قطع و وصل برق زمان رأی دادن

شبیه سازی انتخابات در تهران / قطع و وصل برق زمان رأی دادن

به گزارش سراج24، در حالی که 6 روز تا برگزاری انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره انتخابات خبرگان رهبری باقی مانده، در تهران شبیه سازی برای برگزاری انتخابات انجام گرفت تا نیروهای توزیع برق، مانوری شبیه سازی شده با هدف تأمین پایدار و مطمئن برق تهران در روز برگزاری انتخابات داشته باشند.

«سیدمحمد هاشمی» مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ در این خصوص گفت: برگزاری این مانورها کمک می کند تا چنانچه در لحظات حساس مانند برگزاری انتخابات، با قطع برق مواجه شویم، آمادگی رفع هر مشکل برقی در زمان برگزاری انتخابات را داشته باشیم.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ با بیان اینکه این مانور به منظور برگزاری بدون نقص انتخابات صورت گرفت، گفت: این مانور بر محور سه برنامه تنظیم شده است که شامل، قطع برق در زمان سخنرانی، قطع برق در زمان اخذ آرا، قطع برق در زمان شمارش آرا است که با پیش‌بینی‌ها و تدابیر انجام شده، قادر هستیم با استفاده از مولدهای مخصوص، در کمترین زمان ممکن نسبت به برق‌دار کردن آن منطقه اقدام کنیم.

وی ادامه داد: در مانوری که انجام شد تمامی این مراحل به صورت نمادین انجام گرفت و ملاحظه گردید که در اسرع وقت، نسبت به برقدار شدن نقاط بی برق، با سرعت عمل بالا اقدام شد.

هاشمی با اشاره به دلایل برگزاری این مانور در منطقه قدس افزود: 5 منطقه دیگر نیز در این محل، به عنوان گروه معین هستند که با حدود 200 نفر پرسنل کار آزموده از ساعت 7.30 تا 11.30 مشغول انجام مانور بودند.

 

به کانال تلگرامی ما بپیوندید

 

اخبار مرتبط

دلیل گرانی سیب زمینی چیست!؟

شهرسازان به ملزومات شهری توجهی نکردند

موقعیت بازار مسکن در شرایط بسیار بحرانی قرار گرفته‌‌است

0 نظر

ارسال نظر

capcha