معاون محتوای مرکز ملی فضای مجازی در بازدید از سومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی

اهمیت ترویج انقلاب اسلامی در فضای مجازی از دنیای واقعی بیشتر است

اهمیت ترویج انقلاب اسلامی در فضای مجازی از دنیای واقعی بیشتر است

به گزارش سراج24، امیر خوراکیان، معاون محتوای مرکز ملی فضای مجازی کشور با حضور در سومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی، در گفت و گو با خبرنگار ستاد خبری نمایشگاه، اظهار داشت: هیچ جمله ای به اندازه بیان نافذ مقام معظم رهبری که فرمودند اهمیت فضای مجازی به اهمیت انقلاب است، اهمیت این موضوع را نشان نمی دهد.

وی افزود: این نشان دهنده این است که ما به همان میزان در فضای واقعی به مسئله انقلاب اسلامی می پردازیم ، می بایست در فضای مجازی نیز به مسئله فضای مجازی اهتمام بورزیم.

خوراکیان با تاکید بر لزوم تقویت فضای مجازی با محوریت انقلاب اسلامی، اظهار داشت: اهمیت ترویج انقلاب اسلامی در فضای مجازی از دنیای واقعی بیشتر است چرا که در دنیای واقعی محدودیت های وجود دارد که در فضای مجازی این محدودیت ها جایی ندارد.

وی در پاسخ به این سوال که ارزیابی کیفی تان از نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی چطور بوده است، گفت: نمایشگاه نسبت به سال های گذشته پیشرفت قابل توجهی داشته است و از لحاظ کیفی نیز نمایشگاه در وضعیت خوبی به سر می برد. اما اگر در زمان مناسب تری برگزار می شد، بازدیدی بیشتری از این نمایشگاه رخ می داد.

اخبار مرتبط

تامین امنیت دانش‌آموزان در فضای مجازی با بسته «شاد»

فعالیت در فضای مجازی راهبرد اساسی آینده دفتر تبلیغات اسلامی است

اولین دوره آموزشی کنشگران فضای مجازی ویژه دانشگاه آزاد اسلامی گلستان

0 نظر

ارسال نظر

capcha