حسین شیخ الاسلام در گفت وگو با ستاد خبری نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی؛

مهمترین موضوع قابل ارائه نمایشگاه، کارگاه های آموزشی بود

مهمترین موضوع قابل ارائه نمایشگاه، کارگاه های آموزشی بود

به گزارش سراج24،حسین شیخ الاسلام با حضور در سومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی در گفت و گو با خبرنگار ستاد خبری نمایشگاه، گفت: قطعا لزوم تداوم نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی با محوریت انقلاب اسلامی بیشتر از گذشته احساس می شود.با توجه به این که فضای مجازی یک فضای جدیدی است، حتما لزوم اهتمام بر این موضوع نیاز است.
 
این کارشناس مسائل بین الملل با تاکید بر لزوم وجود کارگاه های آموزشی، خاطر نشان کرد: وجود کارگاه های آموزشی در نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی، از مهمترین موضوعات قابل ارائه است.
 
وی افزود: باید نسل جوان کشور با ابزار های آموزشی آشنا کرد و این نیروهای تربیت شده را در مقابل نیروهای خبیث دشمن قرار داد، حال می خواهد این نیروهای خبیث داعشی باشند و یا آمریکایی.
 
شیخ الاسلام، اظهار داشت: با توجه به اینکه زمان برگزاری نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی متقارن با ایام 22 بهمن ماه بوده است و اکثر افراد درگیر این مراسم هستند، بازدید خوبی از نمایشگاه صورت گرفته است.

وی در پایان با بیان اینکه باید زمان نمایشگاه بیشتر باشد، گفت: باید علاوه بر اینکه از اساتید صاحب نظر در نمایشگاه استفاده کرد، زمان برگزاری نمایشگاه را بیشتر نمود تا مخاطبین بیشتر بتوانند با محصولات ارائه شده، آشنا شوند.

اخبار مرتبط

اختتامیه سومین نمایشگاه رسانه دیجیتال انقلاب برگزار می شود

6 روز نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی در قاب تصویر

اهمیت ترویج انقلاب اسلامی در فضای مجازی از دنیای واقعی بیشتر است

0 نظر

ارسال نظر

capcha