رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا تشریح کرد

جزئیات محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته در جاده‌های کشور

جزئیات محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته در جاده‌های کشور

به گزارش سراج24سرهنگ نادر رحمانی در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته در محورهای مواصلاتی کشور در تشریح این محدودیت‌ها اظهار داشت: با توجه به افزایش سفر در برخی محورهای مواصلاتی کشور، تمهیدات ترافیکی خاص و محدودیت‌هایی در بعضی راه‌ها و جاده‌های کشور اعمال می‌شود.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا ادامه داد: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده تردد هرگونه موتورسیکلت از ساعت 12 ظهر فردا (چهارشنبه) تا ساعت 24 روز جمعه، 30 بهمن‌ از جاده‌های چالوس، فیروزکوه، هراز، تهران سمنان و سمنان مشهد در هر دو مسیر رفت و برگشت ممنوع است.

محدودیت‌های تردد در جاده چالوس

وی با بیان اینکه تردد هر نوع تریلر، کامیون و کامیونت در محور کرج چالوس ممنوع است، در تشریح سایر محدودیت‌های اعمالی در این مسیر نیز گفت: علاوه بر این، تردد هر گونه وسیله نقلیه از ساعت 14 تا 24 روز جمعه در این مسیر از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع خواهد بود.

رحمانی خاطرنشان کرد: همچنین با اعلام ماموران پلیس در این محور، تردد در این مسیر از ساعت 17:30 تا ساعت 24 روز جمعه، از 15کیلومتری جنوب مرزن آباد به سمت کرج به صورت یکطرفه خواهد بود.

محدودیت تردد در هراز

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا در ادامه با اشاره به محدودیت‌های درنظر گرفته شده برای روزهای پایانی هفته در مسیر محور هراز نیز اظهار داشت: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده تردد هرگونه تریلر در محور هراز ممنوع خواهد بود.

وی افزود: همچنین تردد کامیون‌ها وکامیونت‌ها به استثنای کامیون‌های حامل مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 تا 24  روزهای چهارشنبه, پنج شنبه و جمعه از محور هراز ممنوع می‌باشد.

محدودیت‌های تردد در محور فیروزکوه

رحمانی در پایان در خصوص برنامه‌ریزی پلیس برای محدودیت تردد در محور هراز نیز گفت: طبق برنامه ریزی‌های انجام شده مقرر شد تا تردد هرگونه تریلر به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 تا 24 روز جمعه 30 بهمن ماه در هر دو مسیر رفت و برگشت در محور فیروزکوه ممنوع باشد.

 

به کانال تلگرامی ما بپیوندید

 

اخبار مرتبط

تمهیدات ترافیکی اجتماع بزرگ «سلام فرمانده» در ورزشگاه آزادی+ محل پارک خودرو

تمهیدات ترافیکی عید فطر در پایتخت اعلام شد

اعلام محدودیت‌های ترافیکی جاده‌های شمالی در تعطیلات عید فطر

0 نظر

ارسال نظر

capcha