گزارش برنامه نود؛

اینفانتینو رئیس فیفا شد/ خداداد بالاتر از فرهاد مجیدی

اینفانتینو رئیس فیفا شد/ خداداد بالاتر از فرهاد مجیدی

به گزارش سراج24، برنامه این هفته نود با نظرسنجی درباره تیم منتخب بعد از انقلاب آغاز شد که به بهترین مهاجم سایه این دوران اختصاص داشت. برای این نظرسنجی چهار گزینه عبدالعلی چنگیز، خداداد عزیزی، فرهاد مجیدی و ناصرمحمدخانی در نظر گرفته شده بود.

ابتدا گزارشی از بازی الجیش قطر با نفت تهران و نحوه شکست نماینده ایران پخش شد. سپس به مناسبت سالگرد درگذشت شهدای چوار در زمین فوتبال، گزارشی از این شهر و بازخوانی مردم شهر و دوستان شهدا روی آنتن رفت.

اطمینان اینفانتینو از انتخابش به عنوان رئیس فیفا

مصاحبه‌ای ضبط شده با اینفانتینو دبیرکل یوفا و نامزد ریاست فیفا پخش شد. اینفانتینو در پاسخ به این سئوال که نظر رئیس فدراسیون فوتبال ایران روی شما چه بوده چون قبلا از شیخ سلمان حمایت می کرد، گفت: این موضوع را باید از کفاشیان بپرسید که آیا نظرش درباره من عوض شده است یا خیر. اطمینان دارم هر فردی که عاشق فوتبال باشد به من رای می دهد!

«به نظر می رسد شما و شیخ سلمان دو نامزد اصلی رسیدن به ریاست فیفا باشید؟» دبیرکل یوفا در پاسخ به این سئوال گفت: رقابت من و شیخ سلمان دو نفره نیست  چرا که سایر نامزدها هم مهم هستند. البته طبیعی است که من حمایت کشورهای اروپایی و آمریکای مرکزی و شمالی را داشته باشم. من به همه نامزدها احترام می‌گذارم ولی مطمئنم برنده انتخابات می شوم!

دبیرکل یوفا و نامزد انتخابات ریاست فیفا درباره تنش ایجاد شده بین فوتبال ایران و عربستان و دخالت سیاست در فوتبال هم گفت: سیاست نباید در فوتبال دخالت کند. فوتبال به تنهایی می تواند برای حل مشکلات سیاسی مانند یک پل باشد ولی بر عکس آن نباید باشد.

خسوس و واکنش به کاغذ طلسم!

خسوس دروازه بان تیم استقلال خوزستان میهمان حضوری برنامه این هفته نود بود. خسوس در این برنامه اعلام کرد که در خانواده فقیری به دنیا آمد ولی تربیت خوبی داشته است.

وی درباره اینکه در یکی از مسابقات لیگ کاغذهای مشکوکی را درون دروازه اش قرار داده بود، گفت: در یک بازی از من خواستند تا دو تکه کاغذ را داخل دروازه بگذارم. آن کاغذها از من نبود و من آنها را پیدا کردم!

در انتهای این مصاحبه، عادل فردوسی پور در اقدامی عجیب بلند شد و نزدیک خسوس ایستاد. او از دروازه بان تیم استقلال خوزستان خواست تا بایستد تا قدشان را با همدیگر مقایسه کنند!

پیروانی: استعفا کرده ام و دیگر مدیر تیم ملی نیستم

در بخش پایانی برنامه، افشین پیروانی مدیر تیم ملی فوتبال ایران روی خط آمد و درباره حضور اینفانتینو در ایران و مشکلات تیم ملی صحبت کرد.

مدیر تیم ملی در خصوص اینکه اینفانتینو خودش گفته بود فدراسیون او را دعوت کرده نه کی روش، تاکید کرد: فدراسیون دعوت می کند ولی کی روش پوئن و سیگنال مثبت داده بود که اینفانتینو به ایران بیاید.

پیروانی درباره مشکلات تیم ملی و حل مسئله کمپ و لباس بازیکنان، تصریح کرد: اول باید ببینیم کی روش از نظر فنی مربی بزرگی هست یا خیر. بعضی دوستان مصاحبه کرده اند که شکست دادن گوام و هند مربی بزرگ نمی خواهد. آیا این حرفها صحیح است؟ تیم ملی به جام جهانی رفته و برابر تیمهای بزرگ نتیجه گرفته است. ما امکانات می خواهیم. آیا فوتبال این لیاقت را ندارد که امکانات اولیه مثل زمین چمن و لباس را داشته باشد؟

وی با بیان اینکه اتفاق مثبتی برای زمین چمن کمپ رخ نداده، گفت: بیستم اسفند اردوی تیم ملی شروع می شود ولی این تیم هنوز لباسی برای تمرین ندارد. این زیاده خواهی نیست. وقتی به آقای کفاشیان می گوییم، ایشان می گوید پول نداریم.

مدیر تیم ملی با بیان اینکه بیست و چهارم بهمن استعفایش را به فدراسیون داده است، در خصوص استعفای کی روش برای تاریخ ۱۱ اردیبهشت ۹۵ و اینکه سرمربی تیم ملی هم وارد بازی های انتخاباتی شده است، گفت: همان روزی که کی روش استعفا کرد، من هم استعفا کردم. کی روش از من خواست که تیم ملی را برای دو بازی فروردین ماه تنها نگذارم ولی با این وضعیت نمی شود کار کرد.

پیروانی افزود: الان هر کسی تیم ندارد، علیه تیم ملی مصاحبه می کند. کی روش هیچ حمایتی از کفاشیان نکرده است. می دانیم کفاشیان به تنهایی نمی تواند مشکلات را حل کند ولی او برای جزیی ترین چیزها  هم می گوید پول ندارد. تیم ملی با این شرایط به جام جهانی صعود نمی کند.

کی روش دست به دامن قالیباف شد!

پیروانی با بیان اینکه مسئولان بلندپایه کشور باید به تیم ملی کمک کنند، گفت: خدا شاهد است کی روش از من خواست تا پیش آقای قالیباف بروم تا شهرداری تهران تیم ملی را حمایت کند!

مدیر مستعفی تیم ملی فوتبال ایران همچنین گفت: اگر کی روش برای ۱۱ اردیبهشت استعفا داده به این خاطر است که دست رئیس فدراسیون را باز بگذارم. با این شرایط هر کسی رئیس فدراسیون شود، قول صعود به جام جهانی را نمی توان داد. من که استعفایم را به فدراسیون داده ام و اگر الان صحبت می کنم عاشق این هستم که تیم ملی نتیجه بگیرد.

خداداد عزیزی فرهاد مجیدی را پشت سر گذاشت

حدود یک میلیون و پانصد هزارنفر در نظرسنجی این هفته برنامه نود شرکت کردند که 41 درصد آنها به خداداد عزیزی به عنوان بهترین مهاجم سایه بعد از انقلاب رای دادند. بعد از عزیزی، فرهاد مجیدی در رده دوم قرار گرفت.
 

 

به کانال تلگرامی ما بپیوندید

 

اخبار مرتبط

ماجرای یک انتخاب در تیم ملی امید حاشیه ساز + فیلم

فرهاد مجیدی روی نیمکت تیم ملی

فرهاد مجیدی برای نقل و انتقالات تصمیم می‌گیرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha