مهدی چمران در جمع راهپیمایان ورامین:

انقلاب اسلامی آمریکا را به ستوه آورده است / هرچه می‌گذرد ارادت ما به رهبری بیشتر می‌شود

انقلاب اسلامی آمریکا را به ستوه آورده است / هرچه می‌گذرد ارادت ما به رهبری بیشتر می‌شود

به گزارش سراج24، مهدی چمران که به‌مناسبت یوم‌الله 22 بهمن به دیار قیام 15 خرداد سفر کرده است، لحظاتی پیش در جمع وارثان قیام 15 خرداد و راهپیمایان ورامینی ضمن گرامیداشت سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران و گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل و شهدا اظهار داشت: نام و یاد شهدای انقلاب اسلامی، شهدای دفاع مقدس درود می‌فرستیم، امروز روز پیروزی اسلام و مکتب اسلام است.

وی با بیان این‌که انقلاب اسلامی انفجار نور بود، گفت: انقلاب اسلامی دنباله راه نورانی پیامبران و ائمه است، خداوند نور آسمان‌ها و زمین است و اسلام آمد تا مردم را به سوی عدل ببرد، قرآن مجید آمد و مردم را از ظلمات به سوی نور برد، انقلاب اسلامی هم مردم را از تاریکی به سوی مکتب یکتاپرستی برد.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران افزود: انقلاب اسلامی انفجار نور بود، نه فقط در ایران که در کل منطقه، انقلاب اسلامی آمریکا را به ستوه آورد، انقلاب ما انفجار نور و روشنایی بود و نور الهی قابل توصیف و بیان نیست.

دشمن از نور دین هراس دارد/ رهبر معظم انقلاب نخستین کسی بود که در مورد هجوم فرهنگی هشدار داد

وی عنوان کرد: انقلاب اسلامی، دین را برای جامعه ما به ارمغان آورد و دشمن از همین نور در هراس بود. به همین دلیل دشمن هرچه دشمنی داشت با ملت ما کرد.

چمران تاکید کرد: همه دنیا پشت صدام خائن ایستادند ولی در نهایت ملت ما پیروز شد و بزرگترین افتخار در کشور ما ثبت شد، بعد از جنگ هجوم فرهنگی را در کشور ما آغاز کردند.

وی با بیان این‌که رهبر معظم انقلاب نخستین کسی بود که در مورد هجوم فرهنگی هشدار داد، بیان داشت: خواستند ما را از نور هدایت دور کرده و به ظلمات باز گردانند.

تاکید بر حفظ وحدت حول محور ولایت فقیه/جهان اسلام به داشتن رهبری مانند رهبر ما حسرت می‌خورند

رئیس شورای اسلامی شهر تهرانبا بیان اینکه باید اتحاد و وحدت کلمه و انسجام خود را پشت سر رهبری حفظ کنیم، ادامه داد: همه مقامات و علمای جهان اسلام به داشتن رهبری مانند رهبر ما حسرت می‌خورند.

چمران با بیان این‌که ایران اسلامی دارای مکتب و تفکر اسلامی و اعتقادات اسلامی است، خاطرنشان کرد: امام خمینی (ره) در طول تاریخ کشورمان بی‌نظیر بود، این مرجع عالیقدر الهی بی‌نظیر است و امروز نیز وجود رهبر فرزانه انقلاب بی‌نظیر است.

وی بیان داشت: دومین عامل پیروزی انقلاب امکانات ما بود، ما در پی قیام مسلحانه و جنگ با کسی نبودیم، به همین دلیل ارتش به ما پیوست، ما تنهای تنها بودیم و خدا را داشتیم و در برابر ارتش قدرتمند پهلوی ایستادیم.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران تصریح کرد: رژیم پهلوی حمایت آمریکا، شوروی و حتی چین را داشت و سلاح ما تنها شهادت بود.

آمریکا که مدعی مجهز بودن به صلاح‌های پیشرفته است در برابر سربازان اسلام به گریه افتاد

وی با بیان اینکه صدام سلاح‌های پیشرفت داشت، آمریکا هم امروز سلاح‌های پیشرفته دارد اما دیدید چطور در خلیج فارس به گریه افتادند، عنوان کرد: آن‌ها که تعلیمات سخت نظامی را دیدند در برابر پاسداران ما به گریه افتادند، چون سلاح شهادت داریم، ما از برنامه‌های روی میز و زیر میز آمریکا نمی‌هراسیم.

چمران با اشاره به اینکه مکتب ما اسلام و امام است، افزود: دشمنان نظام تلاش می‌کنند با تفکرات مسموم داعش را بسازند، کدام مسلمانی کودکان را سر می‌برد؟ اما آمریکا از طریق این راه می‌خواهند اسلام را تضعیف کند، این‌ها بویی از اسلام نبردند.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران تصریح کرد: امروز با رهبری ما نیز به دشمنی پرداخته‌اند، می‌خواهند جایگاه رهبری را تضعیف کنند اما کور خوانده‌اند، هرچه می‌گذرد ارادت ما به رهبری بیشتر می‌شود.

 

به کانال تلگرامی ما بپیوندید

https://telegram.me/joinchat/CZFBeDvqGN8ZqY3U3m7RqQ

 

اخبار مرتبط

ایران - آمریکا، ۲۴ سال بعد

واکنش گری نویل به هم‌گروهی ایران، آمریکا و انگلیس

یک سایت در حوزه NFT حساب ‌کاربران ایرانی را مسدود کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha