نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری:

برخی افراد شکست خورده در سال ۸۸ دنبال نفوذ در خبرگان هستند

برخی افراد شکست خورده در سال ۸۸ دنبال نفوذ در خبرگان هستند

به گزارش سراج24،آیت‌الله علی اسلامی درباره اهمیت اطلاع‌رسانی در جامعه اظهار داشت: تبیین و روشنگری از ضروریات بشریت است و قرآن کریم خداوند را تعریف می‌کند به اینکه معلم بیان است و بیان روشنگری و تبیین را برای خدا می‌داند.

وی با اشاره به اینکه بیان تبیین، روشنگری، ارائه اخبار و افکار به جامعه جزو ضروریات است و مانند ذاتیات تفکیک نمی‌پذیرد، افزود: جامعه سربلند و بالنده جامعه‌ای است که از اطلاعات و آگاهی کامل برخوردار باشد.

نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری عنوان کرد: اخباری که برای جامعه مفید و حیات‌بخش باشد و برای جامعه راه‌گشا باشد و بیان اخباری که آگاهی بخشی می‌دهد به جامعه ضرورت محض است.

امام جمعه شهر تاکستان خاطرنشان کرد: اصحاب رسانه می‌توانند در جامعه تحول و آگاهی بخشی ببخشند و جامعه را از نفع و سود مطلع کنند و این مهم از اقدامات فرهنگی بسیار مناسب شناخته می‌شود.

اسلامی با اشاره به اینکه اخبار و روشنگری در مسیر مثبت قرار دارد و از امور منفی به دور است، بیان کرد: امام خمینی(ره) ده‌ها سال انقلاب را دنبال کرد تا بالاخره نتیجه گرفتند و اعلام جمهوری اسلامی کردند و بدین وسیله تحول بسیار اساسی و ستودنی در ایران اسلامی ایجاد کردند.

وی با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: مردم ایران پس از انقلاب اسلامی بیش از 30 مورد در انتخابات حضور پیدا کرده‌اند و آرا و افکار خود را به صورت آزادانه ارائه کرده‌اند.

نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری گفت: در سال 88 برخی مقابل نظام قرار گرفتند و سینه‌زنی‌ها و مجالس عزاداری مردم را برهم زدند ولی امسال می‌خواهند با نفوذ در مجلس خبرگان به اهداف خود دست یابند.

 

به کانال تلگرامی ما بپیوندید

https://telegram.me/joinchat/CZFBeDvqGN8ZqY3U3m7RqQ

 

منبع:تسنیم

اخبار مرتبط

جدایی از مسیر ولایت سبب ریزش ذلت بار خواهد بود

مذاکره باید از موضع اقتدار باشد

شدت یافتن بیماری آیت‌الله مصباح یزدی

0 نظر

ارسال نظر

capcha