سردار نقدی در نشست سه هزار نفری مسئولان بسیج دانشجویی:

دیپلماسی که فضا را برای بیشترین امتیازگیری دشمن مهیا می‌کند، لایق نیست

دیپلماسی که فضا را برای بیشترین امتیازگیری دشمن مهیا می‌کند، لایق نیست

به گزارش سراج24، سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین با حضور در نشست سه هزار نفری مسئولان بسیج دانشجویی با عنوان «حافظان انقلاب» که صبح در مصلای تهران آغاز شد، اظهار داشت: انسانی که دنبال رستگاری است از مبارزه فرار نمی‌کند. ملت ایران مبارزه کرد و نتیجه آن را گرفت. پس از مبارزات انقلابی از حضیض ذلت به اوج عزت رسیدیم.

وی با بیان اینکه امروز جمهوری اسلامی برای سیاست دنیا تعیین تکلیف می‌کند، گفت: این در حالی است که قبل انقلاب روزی 6 میلیون بشکه نفت می‌فروختیم ولی سیاستمان دربست در اختیار امریکا بود. امروز اگر رهبری اجازه دهد تا غروب نشده نه سرباز و رزمنده، بلکه پانصد سردار برای دفاع از حرم می‌روند.

سردار نقدی در ادامه تصریح کرد: آیا امام حسن (ع) چنین مردم و جوانانی داشته که عده‌ای می‌گویند امروز مثل زمان امام حسن (ع) است. برخی می گویند چرا هزینه دهیم، با طاغوت‌ها تعامل کنیم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفی، افزود: آیا دیپلماسی که فضا را برای بیشترین امتیازگیری دشمن مهیا می‌کند، لایق است؟ در اوج مذاکره بگوییم آب خوردنمان هم در گرو مذاکرات است، آیا این دیپلماسی موفق است؟ اینکه همه روابط را در مذاکره با آمریکا بلوکه کنیم، آیا دیپلماسی موفقی است؟ دیپلماسی که در اوج مذاکرات بگوید خزانه خالی است، آیا موفق است؟

وی افزود: زمانی هم که گشایشی حاصل شد، اولین قرارداد بزرگ را با بزرگترین دشمن‌مان ببندیم تا به دنیا بگوییم هر کسی در سختی‌ها بیشتر با ما دشمنی کند بهترین قرارداد را با او می‌بندیم!

سردار نقدی با اشاره به ادامه دشمنی آمریکا با ایران اظهار داشت: آمریکا در بودجه 2016 خود، دو میلیارد و 308 میلیون دلار برای براندازی ایران و چند کشور دیگر تصویب کرده است،این نتیجه دیپلماسی موفق ماست؟

اخبار مرتبط

دو راهکار خنثی‌سازی شبهه‌های دشمن درباره نقش منطقه‌ای ایران

برابر دشمنان دست برتر را داریم/هیچگاه مردم را تنها نمی‌گذاریم

«دیپلماسی همسایگی» برنامه فعال برای رسیدن به ایران قوی است

0 نظر

ارسال نظر

capcha