اندرحکایت مسئولان دولت بنفش

لایک استاندار به اهانت کنندگان ولی فقیه!+ عکس

لایک استاندار به اهانت کنندگان ولی فقیه!+ عکس

به گزارش سراج24، اوسط هاشمی، در ایام فتنه ۸۸ به همراه دیگر فتنه گران در ستاد دو کاندیدای مغلوب تلاش کرد تا شیرینی انتخابات را به کام مردم تلخ کند تا جاییکه بنا به گفته ی سخنگوی وقت شورای نگهبان اوسط هاشمی در جلسه ای خواستار ابطال انتخابات شد.

اوسط هاشمی که بنا به گفته ی ناظران سیاسی بر اساس مواضع خود رادیکال ترین استاندار دولت می باشد ابعاد پنهان زیادی دارد که هنوز بسیاری از افراد از آن اگاه نیستند. از جمله تلاش برای بزک کردن چهره آمریکا با توهین به نیروهای انقلابی و ضد استکباری ، حمله به شورای نگهبان و رد نظارت استصوابی و …

 


این بار علی اوسط هاشمی به اصل ولایت فقیه که رکن رکین انقلاب اسلامی است حمله و برای مقام معظم رهبری تکلیف تعیین کرده است. ماجرا از این قرار است که یکی از اطرافیان اوسط هاشمی که سابقه زندان و ممنوع التدریس شدن در پرونده خود دارد، در فیسبوک مطلبی جسارت آمیز خطاب به مقام معظم رهبری نوشته و در آن محبوب شدن رهبری را منوط به اجرای مواردی از قبیل: «آزادی سران فتنه» «انتخاب شورای نگهبان از میان افراد با تقوا»، «انتخاب ائمه جمعه و رییس قوه قضاییه توسط حوزه علمیه»، «بازنگری در قانون اساسی» و«جمع آوری بسیج از مساجد» دانسته است . اوسط هاشمی نیز نه تنها با بی شرمی این مطلب را پسند کرده، بلکه در زیر این مطلب با بیان اینکه «پیشنهادات موثری است در ارتقاء رویکرد مردمی» رضایت جدی خود را اعلام کرده است.

 

به کانال تلگرامی ما بپیوندید

https://telegram.me/joinchat/CZFBeDvqGN8ZqY3U3m7RqQ

 

اخبار مرتبط

دلنوشته عفت مرعشی برای آیت‌الله هاشمی رفسنجانی

# بگو _ همه_ باید _ بخونن ...

صحت و سقم دیدار فائزه هاشمى با کاهن اعظم رژیم اشغالگر قدس+متن شایعه

0 نظر

ارسال نظر

capcha