امیدوارم کاراته به روزهای اوجش برگردد

روحانی: جای برخی مدیران توانمند در کاراته خالی است/ به مدیرانی با وجهه بین‌المللی نیاز داریم

روحانی: جای برخی مدیران توانمند در کاراته خالی است/ به مدیرانی با وجهه بین‌المللی نیاز داریم

به گزارش سراج24، حسین روحانی عنوان کرد: امیدوارم که کاراته ایران با یک برنامه‌ریزی مناسب باز هم به روزهای اوج اش بازگردد و فکر می‌کنم رفتن تیم به پاریس استارت خوبی برای این امر بود اما در کل می‌توانیم با یک انتخابات خوب وسالم فردی را به کاراته ایران معرفی کنیم که باعث رشد کاراته ایران در سال‌های آینده شود.

وی ادامه داد: شرایط باید به نوعی  فراهم شود تا شاهد درخشش ستارهای کشورمان  در دنیا باشیم. به شخصه از تمامی کسانی که برای کاراته ایران زحمت کشیدند تشکر می‌کنم و امیدوارم تمامی جامعه کاراته بتوانند در کنار هم حاشیه‌ها و مسائل و مشکلا‌ت‌شان را در داخل خود جامعه کاراته به شکل منطقی حل کنند.

مربی تیم‌های ملی کاراته در رده‌های مختلف این رشته اظهار داشت: بحران‌هایی که در این چندسال گریبان کاراته را گرفت باعث کدورت و فاصله بین اقشار مختلف شد که باید آنها را از بین ببرد. واقعا امیدوارم از کادر فنی آینده کاراته به خوبی حمایت شود و  برای موفقیت تیم‌های ملی در مسابقات آسیایی و جهانی از کسانی که برای کاراته ایران زحمات زیادی متحمل شدند، استفاده شود.روحانی ابراز داشت: واقعا جای برخی از مدیران توانمند در فدراسیون کاراته خالی است. باید از تجربیات آنها استفاده شود چون ما به مدیرانی که وجهه بین‌المللی خوبی دارند و روابط‌شان با کاراته دنیا خوب است احتیاج داریم. بهره‌مندی از تجربه این نیروها باعث پیشرفت کارته ایران می‌شود.

اخبار مرتبط

بازتاب سخنان رئیس جمهور ایران در رسانه عربی

سفر رئیس جمهور ایران به عراق تاریخی و پیوند دهنده عراق و جمهوری اسلامی ایران بود

آیا کسی منجلابی را که در آن گرفتار بودم، دید؟/ روحانی را دوست ندارم

0 نظر

ارسال نظر

capcha